644631.2’NCİ HAVA BKM.FB.MD.LÜĞÜ(BİRLİK)(2’NCİ HV.İKM.BKM.MRK.K.LIĞI).29.07.2017

644631.2’NCİ HAVA BKM.FB.MD.LÜĞÜ(BİRLİK)(2’NCİ HV.İKM.BKM.MRK.K.LIĞI).29.07.2017

TALAS’TA BULUNAN YARALI ATMACA TEDAVİ ALTINA ALINDI

TALAS’TA BULUNAN YARALI ATMACA TEDAVİ ALTINA ALINDI

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TÜRKİYE FİNALİ HEDEFİ İLE MALATYA’YA GİDİYOR

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TÜRKİYE FİNALİ HEDEFİ İLE MALATYA’YA GİDİYOR

RENKLİ TEBEŞİR  OYUNCULUK KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

RENKLİ TEBEŞİR OYUNCULUK KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

KAYSERİ’YE YATIRIM SAĞANAĞI

KAYSERİ’YE YATIRIM SAĞANAĞI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “EKİP RUHUNU ÖNEMSİYORUZ”
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “EKİP RUHUNU ÖNEMSİYORUZ”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Bayram tatili sonrası ilk iş gününe belediye personeliyle bayramlaşarak başladı. İlk olarak atölye çalışanlarıyla bayramlaşan Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra belediye hizmet binasında görev yapan personelini;tek tek odalarında ziyaret ederek, hem personelin hem de işlerini halletmek için belediyede bulunan vatandaşların bayramını kutladı. Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Atölyesinde Makine İkmal, Temizlik, Fen […]


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Bayram tatili sonrası ilk iş gününe belediye personeliyle bayramlaşarak başladı. İlk olarak atölye çalışanlarıyla bayramlaşan Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra belediye hizmet binasında görev yapan personelini;tek tek odalarında ziyaret ederek, hem personelin hem de işlerini halletmek için belediyede bulunan vatandaşların bayramını kutladı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Atölyesinde Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Veterinerlik ve Park-Bahçeler Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaştı. Programa Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Ali Bulu ve Mustafa Çapan’ın yanı sıra Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik de katıldı.
“Ekip ruhunu önemsiyoruz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak Ramazan ayında ve bayramda iyi bir sınav verdik. Çalışan bütün kademelerdeki arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” dedi. Belediye çalışanlarına yönelik sözlerini; “Bu şehrin huzuruna katkı sunmak ve bu şehrin mutluluğunu artırmak için elinizden geldiğince çalıştınız, gayret ettiniz. Hizmetleriniz daim olsun.” Şeklinde sürdüren Başkan Çolakbayrakdar, “ ‘İşçinin hakkını alın teri kurumadan önce ödeyin’ öğretisi, bizim için çok önemlidir. Maaşlarınızın farkını ve ikramiyelerini bayram öncesi yatırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak, daha nice huzurlu bayramlar dileğinde bulundu.
Kısa bir konuşma yapan Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik de “Bayram öncesinde kadrolu işçilerimizin ikramiyeleri hesaplarına yattı. İşçi hakları konusunda göstermiş olduğu duyarlılıklardan dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Çolakbayrakdar, hizmet binasına geçerek burada görev yapan personelle ve vatandaşlarla bayramlaştı. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz