googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyor. Bu seferki ziyaretini Erkilet Camikebir Mahallesi’ne gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar’a, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu eşlik etti.

Erkilet Camikebir Mahallesi’nde genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, mahallede bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnafların hal hatırını sorup onlarla sohbet ettiler. Vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını dinleyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların sorunlarını bire bir çözmeye çalıştıklarının altını çizerek, “Her fırsatta farklı mahallelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeye ve sıkıntılarını en kısa sürede gidermeye özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve hizmetlerimizi daha büyük bir şevkle yapıyoruz. İşimizi yaparken yüreğimizi, sevgimizi ve inancımızı ortaya koyuyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar düşünerek yapıyor, Kocasinan’ımızın değerine değer katıyoruz” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve vatandaşlar ise Kocasinan Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan memnun kaldıklarını söyleyerek Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkürlerini ilettiler. Sohbetlerin ardından Başkan Çolakbayrakdar, esnaf ve vatandaşlara bol ve bereketli kazançlar diledi. (Kurum Haber)

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR YİNE ESNAFIN GÖNLÜNE DOKUNDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyor. Bu seferki ziyaretini Erkilet Camikebir Mahallesi’ne gerçekleştiren Başkan Çolakbayrakdar’a, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu eşlik etti. Erkilet Camikebir Mahallesi’nde genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, mahallede bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnafların hal […]

26 Ekim 2018 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ