Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek, burada tedavi gören hastalara acil şifalar diledi.

Şehir Hastanesi’ne ziyarette bulunan Başkan Çolakbayrakdar, ilk olarak Başhekim Prof. Dr. İlhami Çelik’ten hastane hakkında detaylı bilgiler aldı. Ardından Başkan Çolakbayrakdar, tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet edip, yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, hastalara herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak tedavi sürecinde her konuda yanlarında olacaklarını belirtti. Hastaların durumları hakkında bilgi alan Başkan Çolakbayrakdar, sonrasında ise hastaneyi gezerek, çalışanlar ile sohbet edip kolaylıklar diledi.

Vatandaşların her anında yanında olmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Hasta ziyaretinin dinimizde ve kültürümüzde önemli bir yeri bulunmaktadır. Hastalarımıza moral vermek ve dua etmek için her zaman olduğu gibi onların yanındayız. Amacımız, vatandaşlarımızın yalnız olmadıklarını hissettirmektir. Rabbim dermansız dert vermesin. Hasta olan ve tedavi gören kardeşlerimize Rabbimden şifa dilerken vatandaşlarımızın sağlığı için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Hasta ve hasta yakınları ise Başkan Çolakbayrakdar’ın kendilerini ziyaret etmesinden oldukça mutlu olduklarını belirterek “Rabbim devletimize ziyan vermesin. Allah devletimizden ve sizlerden razı olsun” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler. (Kurum Haber)

 

 

 

ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek, burada tedavi gören hastalara acil şifalar diledi. Şehir Hastanesi’ne ziyarette bulunan Başkan Çolakbayrakdar, ilk olarak Başhekim Prof. Dr. İlhami Çelik’ten hastane hakkında detaylı bilgiler aldı. Ardından Başkan Çolakbayrakdar, tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre […]

29 Mart 2019 'da eklendi ve 12 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA