HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

BAŞKAN EKİCİ, MESLEKTAŞLARININ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI
BAŞKAN EKİCİ, MESLEKTAŞLARININ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezuniyet törenine katıldı. Başkan Ekici, Diş Hekimliği Fakültesi 8.dönem mezunlarının diploma sevincine ortak olurken yeni meslektaşlarını da tebrik etti. Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Rektör Prof. Dr. Murat Doğan, Melikgazi […]

Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezuniyet törenine katıldı. Başkan Ekici, Diş Hekimliği Fakültesi 8.dönem mezunlarının diploma sevincine ortak olurken yeni meslektaşlarını da tebrik etti.
Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Rektör Prof. Dr. Murat Doğan, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Fakülte Dekanları, öğretmenler ve davetliler ile birlikte katılan Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Diş Hekimliği Fakültesi 2016–2017 yılı mezunlarını tebrik etti.
Yeni mezunların uzun bir eğitim maratonunu tamamlayarak diş hekimi olma hakkını kazandıklarına dikkat çeken Başkan Ekici sözlerini şöyle sürdürdü;
“Mezuniyet mutlu bir son olmakla birlikte, hayata atılan yeni bir adım, yeni bir başlangıçtır. Bugünden itibaren üstleneceğiniz görevin ağır sorumluluğunu, omuzlarınızda hissetmeye başlayacaksınız. Sizler tüm bu zorlukları aşabilecek bir güç ve potansiyele sahipsiniz. Hayalinizdeki tüm umut kapılarının, açılmasını temenni ediyorum. 25 yıl önce Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak, Diş Hekimliği hayatına atılan bir abiniz olarak sizlere tavsiyem, disiplinli ve inançlı olun. Bunları tatbik ettiğiniz anda, ulaşmak istediğiniz hedefe mutlaka varırsınız. Biz sizlere güveniyoruz, sizin tek vatan, tek millet, tek bayrak ve tek devlet idealinden hiçbir zaman taviz vermeden, ülkemizin, milletimizin ve insanlığın hizmetinde olacağınıza eminiz. Bizden sonra, hekimlik görevini başarı ile yürütecek olan sizlere, yetiştirilmenizde emeği geçen ailelerinize ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum.” (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz