Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ; BALIKÇI ESNAFI İLE SOHBET ETTİ…

Bu haber 30 Eylül 2018 - 16:35 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ; BALIKÇI ESNAFI İLE SOHBET ETTİ…

1 Eylül itibari ile BALIK AVLANMA YASAĞININ kalktığını hatırlatan Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sivas Caddesinde yer alan Balık Satıcılarını ziyaret ederek ‘RASTGELE’ dedi.

Melikgazi belediyesi olarak Anadolu’nun merkezinde yer alan Kayseri’de BALIKÇILAR SOKAĞI’NI şehre kazandırarak, şehrin sosyal yaşamına renk katıldığı gibi yemek kültürüne katkı sağladıklarını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Sivas Caddesinde balık satıcı esnafını tek tek gezerek sohbet etti ve bu yıl sezonun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kayseri halkının balık yemeklerini sevdiğini ve beğendiğini ve açılan bir çok balık lokantasının bir bir kanıtı olduğunu vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, balıkçılar esnaf ziyaretinde şu açıklamalarda bulundu: “Uluğ Sokak’ta yeni bir çalışma gerçekleştirerek bu sokağı balıkçılar lokantası sokağı haline getirdik. Kayserimize yeni bir yemek kültürü kazandırdık. Anadolu’nun ortasında Balıkçılar Sokağı ile hem yemek kültürüne hem de sosyal yaşama renk kazandırdık. Sivas Caddesi kısmında ise balık satıcıları her gün taze balıkları ile tüketicilere hizmet sunmaktadır. Bugün balıkçılar esnafını gezerek hem onlarla hem de alıcılar ile sohbet ettik. Belediye çalışmaları hakkında Memnuniyetlerini sorduk.” (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA