Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Başkan Özkan Altun Personel İle Bir Araya Geldi

Bu haber 06 Nisan 2019 - 13:24 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
Başkan Özkan Altun Personel İle Bir Araya Geldi

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun Fen İşleri Müdürlüğü depo sahasını ziyaret ederek saha personeliyle bir araya geldi.
Personel ile birlikte depo alanında incelemede bulunan Başkan Altun birim amirlerinden araç ve makine parkı hakkında bilgi aldı. Başkan Özkan Altun; “Arkadaşlarımızla önümüzdeki süreçte hep birlikte yapacaklarımızı paylaşıp, görüş alışverişinde bulunduk. Belediyemizin tüm birimlerinde çalışan kardeşlerimizin özverili ve gayretli çalışmasını yakinen biliyoruz. İnşallah tüm mesai arkadaşlarımızla kaynaklarımızı etkili ve verimli bir şekilde kullanarak, memleketimize birlikte güzel işler yapmanın gayretinde olacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Başkan Altun; “Bizler birbirimize yabancı insanlar değiliz. Amacımız hep birlikte taşın altına elimizi koyarak bu belediyeyi daha güzel yerlere taşımak. Makine parkımızı geliştirmemiz gerek. Bunun için mücadele vereceğiz. Bünyan bu şekilde ise bu sizler sayesinde oldu. Sizden ricam makinelerimize araçlarımıza ve işimize kendi işiniz kendi malınız gibi sahip çıkmanız ki bunu zaten yapıyorsunuz. Daha çok gözetin israfın önüne geçelim İnşallah bunu yaparsak her şey kendiliğinden gelir. Hep birlikte memleket için çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA