Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BAŞKAN ÖZTÜRK YAHYALI HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Bu haber 01 Nisan 2019 - 13:58 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
BAŞKAN ÖZTÜRK YAHYALI HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığına seçilmesinin ardından teşekkür konuşması yaptı.

Ak Parti ilçe binası önünde toplanan kalabalığa seslenen Başkan Esat Öztürk, kendisine adaylığı süreci boyunca destek veren herkese teşekkür ederek şunları söyledi. “30 Mart 2014 de %60’lık oy oranı ile 31 Mart 2019 da % 68’lik oy oranı ile Belediye Başkanlığı gibi ağır bir emaneti yüklediniz. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışarak sizlerin başını öne eğdirmedik ve eğdirmeyeceğiz. Bundan sonra öfke ve darılma size, uysallık bize. Gücenmek size, gönül almak bize. Üşengenlik size, gayret bize. Yükümüz çok ağır, işimiz çok çetin. Hak yoluna yararlı kılsın. Bize yükü taşıyacak güç, ayağımızı kaydırmayacak akıl ve kalp versin. Nereden geldiğimizi unutmadık ve unutmayacağız. Nereye gideceğimizi unutmadık ve unutmayacağız. Bugün Yahyalı’mızın kaybedeni yok. Bugün 36.000 Yahyalılı hemşehrimiz kazanmıştır. Birilerinin üzüntüsü bizim sevincimiz asla olamadı. Yahyalı’nın tamamını kucaklayan bir anlayışla bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız, hep birlikte Yahyalı olacağız. Ben değil biz anlayışı ile sizlere hizmet edeceğiz. El ele gönül gönüle diyerek sizlere hizmet edeceğiz. Durmak yok koşmaya devam edeceğiz. “ diye konuştu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA