EKİCİ’DEN, BAŞHEKİM ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

EKİCİ’DEN, BAŞHEKİM ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HACILAR’DA NEVRUZ COŞKUSU

HACILAR’DA NEVRUZ COŞKUSU

KAYSERİ ULUSLARARASI TURİZM FUARI’NDA TANITILIYOR

KAYSERİ ULUSLARARASI TURİZM FUARI’NDA TANITILIYOR

BÜNYAN’DAN AFRİNE KAN BAGIŞI İÇİN HALK SEFERBER OLDU

BÜNYAN’DAN AFRİNE KAN BAGIŞI İÇİN HALK SEFERBER OLDU

BİLGE ÇALICI’NIN KALEMİNDEN URUP  EKMEK

BİLGE ÇALICI’NIN KALEMİNDEN URUP EKMEK

BECEREMEDİK….
 • YAVUZNAVRUZ
  • YAVUZ NAVRUZ
  • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
  • 6 Kasım 2016 - 17:25:22

Kayserispor, yine başaramadı. Osmanlıspor karşısında 1-0 öne geçmesine rağmen, skoru koruyamadı. 90+1. dakikada Mehmet Güven’in attığı kafa golüyle 1 puana razı oldu.
Maçın analizini kısaca yapacak olursak, Kayserispor ilk 15 dakika iyi oynadı. Daha sonra maçın üstünlüğünü Osmanlıspor eline aldı.
Umar ve Webo ile net pozisyonlar buldular. Bir toplarıda direkten döndü. İlk yarının sonunda Nakuolma bomboş pozisyonda kafayı vuramayınca ilk devre golsüz geçildi.
İkinci yarıya rakip etkili başladı. Ancak golü bulan biz olduk. Nakuolma’nın golü sonrasında takım geriye yaslandı. Korkak oynamaya başladı. Bizim futbolcularımız yere yatıp kalkmadı. Zamandan çalmak için ellerinden gelen herşeyi yaptılar. Ne kadar acı değil mi? Rakibiniz Osmanlıspor önde oynuyorsunuz, ancak rakibiniz karşısında küçüldükçe küçülüyorsunuz. Böyle oynarsanız kaybedersiniz. Kaybetmediğimiz için çok şanslıyız.
Bu kadar korkaklığa rağmen, skoru yine koruyamadık. Çünkü sahada topu tutacak, zaman kazandıracak bir tane futbolcumuz yok. Karambole oynuyoruz. Denk gelirse buluyoruz. Yoksa karavana. Bu sistemde bir futbol anlayışı yok. Öne geçtiğiniz maçı başta Hakan Kutlu ve sahada gezinen futbolcular yüzünden ne yazık ki bir puanla kapattık.
Avrupa kulvarından yorgun gelen Osmanlıspor’u yenebilirdik. Zaten son 10 dakikaya girildiğinde rakip oyundan düşmüştü. Ama biz bunu değerlendiremedik. ve cezayı Mehmet Güven, uzatmalarda kesti. 1-1’e sevinelim mi, üzülelim mi takdir sizin. Ama bana kalırsa sevinelim. Bu kadar pozisyon verdiğimiz maçta tek sevincimiz yenilmemek.
Bundan sonra bizim için daha zorlu bir dönem başlıyor. Bu zorlu dönemi Kayserispor’un iyi geçiremeyeceği apaçık ortada. Bakalım önümüzdeki haftalar bize neyi gösterecek.

 • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz