EKİCİ’DEN, BAŞHEKİM ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

EKİCİ’DEN, BAŞHEKİM ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HACILAR’DA NEVRUZ COŞKUSU

HACILAR’DA NEVRUZ COŞKUSU

KAYSERİ ULUSLARARASI TURİZM FUARI’NDA TANITILIYOR

KAYSERİ ULUSLARARASI TURİZM FUARI’NDA TANITILIYOR

BÜNYAN’DAN AFRİNE KAN BAGIŞI İÇİN HALK SEFERBER OLDU

BÜNYAN’DAN AFRİNE KAN BAGIŞI İÇİN HALK SEFERBER OLDU

BİLGE ÇALICI’NIN KALEMİNDEN URUP   EKMEK

BİLGE ÇALICI’NIN KALEMİNDEN URUP EKMEK

ŞARTLAR UYGUN OLURSA ARZULADIĞIMIZ OYUNCULARI TRANSFER EDERİZ
ŞARTLAR UYGUN OLURSA ARZULADIĞIMIZ OYUNCULARI TRANSFER EDERİZ

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, transfer yapmayı düşündüklerini söyleyerek, “Şartlar uygun olursa arzuladığımız oyuncuları transfer ederiz” dedi. Kayserispor, ligin Süper Lig’in 4. haftasında oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından başladı. Kulüp tesislerinde, Teknik Direktör Marius Sumudica yönetiminde antrenman yapan futbolcular, düz koşunun ardından ısınma hareketleri yaptı. Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kayserispor Kulüp […]

Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, transfer yapmayı düşündüklerini söyleyerek, “Şartlar uygun olursa arzuladığımız oyuncuları transfer ederiz” dedi.

Kayserispor, ligin Süper Lig’in 4. haftasında oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından başladı. Kulüp tesislerinde, Teknik Direktör Marius Sumudica yönetiminde antrenman yapan futbolcular, düz koşunun ardından ısınma hareketleri yaptı.
Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, hazırlıkların iyi gittiğini söyledi. Bedir, “Osmanlıspor maçından sonra takımımız 3 gün izinliydi. Bugün toplandılar. Toplanma öncesinde hocamızla da 2-3 saati bulan bir toplantı yaptık. Geçmişi değerlendirdik ve önümüzdeki günlerde neler yapacağımızı masaya yatırdık. Transferlerin 1 hafta sonra sonlanması söz konusu. Gelecekler veya gidecekler konusunda hocamızın fikirlerini aldık. Zaten daha önce bir takım şeyler konuşmuştuk ama oynamış olduğumuz hazırlık maçları ve 3 lig maçından sonrada fikirlerinde bir değişme olup olmadığı noktasında görüştük. Özetle Kayserispor daha iyi nasıl olur? Neler yapılırsa daha başarılı olur? Konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Takımımızda sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Gayet güzel bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Bir gazetecinin ‘Transfer olacak mı?’ sorusu üzerine Bedir, “Görüşmelerimiz var. Transferler 1 günde halledilecek konular değil. Yaklaşık 2 aydır alternatifli bir şekilde her bölge için görüşmeler yapmıştık. En son bir futbolcumuzun haksız feshi ile kulüpten ayrılması sonucu forvet hattında sayısal bir eksilme oldu. Hocamızın düşüncesi elindeki oyuncular ile orayı kapatabileceği noktasında ama eğer kulüp bünyesine uyan ve hocanın aradığı özellikte bir oyuncu bulunursa da ‘Hayır’ demeyeceğini söyledi. Bizde bu görüşmenin üzerine daha önce görüşüp bir yerlere kadar geldiğimiz oyuncular ile görüşmeye şuanda devam ediyoruz. Eğer arzuladığımız oyuncular ile hem Kayseri’nin hem de ekonomik şartlarda da bir birliktelik oluşturabilirsek transfer yaparız. Hocamız ‘Olmazsa olmaz’ demiyor, ‘Şubat’a kadar bu kadroyla da gidebiliriz’ diyor. Biz biraz tedbirli olmaya çalışıyoruz. Geçmişte yaşadığımız sıkıntıları da yaşamak istemiyoruz. Önümüzdeki 3-4 gün içerisinde her şey açıklığa kavuşur. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur” cevabını verdi. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz