Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BELEDİYECİLİK GÖNÜL İŞİDİR..!

Bu haber 10 Mart 2019 - 14:50 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
BELEDİYECİLİK GÖNÜL İŞİDİR..!

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, esnaf ziyaretleri esnasında duygu dolu anlar yaşadı.

Talas’ta sabanın erken saatlerinden gece geç vakitlere kadar halkın içinde olan ve sohbet eden Mustafa Yalçın, 31 Mart sonrasında yapmayı planladıklarını anlatıyor, halkın sorunlarını dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyor.

İttifak ortağı MHP teşkilatı ile birlikte Talas’ın cadde ve sokaklarında kol kola yürüyen Yalçın, bir kuru temizleme salonunda duygu dolu anlar yaşadı.

Gençlik yıllarında Kuru temizlemecilik yaptığını belirten Mustafa Yalçın, önce ütü masasının başına geçip objektiflere poz verdi, sonra büyük bir titizlikle gömlek ütüleyip; kuru temizleme sanatındaki incelikleri anlattı, bu meslekle belediyecilik arasında ince bir bağlantı kurup; eski günlere doğru yolculuk yaptı.

AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Yalçın,” Kuru temizlemecilik de tıpkı belediyecilik gibi gönül işidir. Vatandaşın isteklerine göre hizmet yapmalısınız. Belediyecilikte vatandaşın taleplerine göre nasıl hizmet ediyorsanız, kuru temizlemede de işinizi özenle ve titizlikle yapmalısınız. Kuru temizlemecilikte altın bir kural vardır. Her bir kıyafeti kendi kıyafetinizden daha fazla özenle temizlemeli ve daha titiz davranmalısınız. Bu kuralı mesleğin erbabı olan her kişi bilir. Dükkana her türden kıyafet gelir. Günlerin, belki de bir anın yorgunluğunu orada bırakarak gider. Eski günlerimi burada yad etmek seçim maratonunda benim için güzel bir anı oldu. Ütü yapmayı özlemişim” dedi.

Subayların eskiden gömlek arkalarına çizgi yaptığını da hatırlatıp duygu dolu gözlerle kuru temizlemeciden ayrıldı.

Bahçelievler Mahallesindeki esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Yalçın, zaman zaman yolda yürümekte güçlük çekti. Halkın yüksek teveccühü ile karşılaşmaktan mutlu olduğunu ifade eden Yalçın, Talas’ın değerine değer katan herkes bizim için de kıymetlidir” şeklinde konuştu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER