Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BELLONA KALİTESİ ARTIK BERLİN’DE!

Bu haber 31 Ekim 2018 - 12:40 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.
BELLONA KALİTESİ ARTIK BERLİN’DE!

Türkiye’nin en büyük mobilya markalarından Bellona, Almanya’da ilk mağazasını açarak Avrupa’daki mağaza sayısını 16’ya yükseltti.

Toplam 8000 m2’l lik bir alışveriş kompleksi içerisinde 1200 m2 alana sahip olan Bellona mağazası güçlü merkezi lokasyonu ve geniş park alanı ile dikkat çekiyor. Mağaza ve kompleksin geniş teşhir alanları sayesinde yeni Bellona mağazamız güncel mobilya trendleri için şehrin gözde adreslerinden biri olacak.

Almanya’da Türk yoğunluğunun en fazla bölgelerinden biri olan Berlin’de açılan mağazanın açılışına çok sayıda katılımcının yanı sıra Boydak Dış Ticaret’ten Almanya Bölge Koordinatörü Sn. Oğuzhan Hacıhaliloğlu ve Sn. Ali Oymakapu, Bellona bayi sahibi Yakup Özsoy ve ailesine eşlik ettiler.

Almanya’daki Berlin Bayisinden sonra 2019 yılında Frankfurt, Hamburg, Münih, Köln gibi büyük şehirlerin hepsinde Bellona markamızın yaygınlaşması planlanıyor. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER