ERÜ İLAHIYAT FAKÜLTESINDE MEZUNIYET SEVINCI

ERÜ İLAHIYAT FAKÜLTESINDE MEZUNIYET SEVINCI

7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

BİROL AYDIN: TÜRKİYE BÜTÜN MAZLUMLARIN UMUDUDUR
BİROL AYDIN: TÜRKİYE BÜTÜN MAZLUMLARIN UMUDUDUR

Saadet Partisi (SP) 6. Olağan Kocasinan İlçe Kongresi’ne katılan SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, “Türkiye bütün mazlumların umududur. Bugün bütün mazlumlar dikkatlerini Türkiye’ye çevirdiler. Türkiye’nin güçlü olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Tabiri caizse bütün mazlum coğrafyanın Türkiye’ye ihtiyacı var” dedi. Şehir Tiyatrosu’nda gerçekleşen Saadet Partisi 6. Olağan Kocasinan İlçe Kongresi’ne partinin Genel […]

Saadet Partisi (SP) 6. Olağan Kocasinan İlçe Kongresi’ne katılan SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, “Türkiye bütün mazlumların umududur. Bugün bütün mazlumlar dikkatlerini Türkiye’ye çevirdiler. Türkiye’nin güçlü olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Tabiri caizse bütün mazlum coğrafyanın Türkiye’ye ihtiyacı var” dedi.
Şehir Tiyatrosu’nda gerçekleşen Saadet Partisi 6. Olağan Kocasinan İlçe Kongresi’ne partinin Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın’ın yanı sıra, Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, CHP ve BBP temsilcileri ile delegeler ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin divan başkanlığını Duran Soyuğur yaptı.
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, kongrede yaptığı konuşmada “Canla, başla çalışmış tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. Bundan sonra daha fazla gayret göstermeye, daha fazla hassasiyet ve daha fazla titizlik göstermeye ihtiyacımız var. Çok önemli bir coğrafyada, çok önemli bir ülke olan Türkiye’de yaşıyoruz. Bu topraklar herhangi bir toprak değil, Türkiye herhangi bir ülke değil. Eğer yeryüzünde Türkiye’nin yok olduğunu farz ederseniz, mazlumların, ezilenlerin, sömürülenlerin umudu da yok olmuş sayılır. Türkiye bütün mazlumların umududur. Sömürü düzenin sahipleri yeryüzüne saadet getiremezler. Bugün bütün mazlumlar dikkatlerini Türkiye’ye çevirdiler. Türkiye’nin güçlü olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Tabiri caizse bütün mazlum coğrafyanın Türkiye’ye ihtiyacı var. Türkiye’nin de Saadet Partisi’ne ihtiyacı var” diye konuştu.
Konuşmaların ardından partiye katılan 50 yeni üyeye rozetleri takıldı. Saadet Partisi 6. Olağan Kocasinan İlçe Kongresi’ne mevcut başkan Mükremin Çuhadar tek liste verirken, başka aday çıkmadı. (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz