Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BOZOK DERNEĞİ BAŞKANI ERKILIÇ, GÜVEN TAZELEDİ

Bu haber 29 Ocak 2019 - 11:42 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
BOZOK DERNEĞİ BAŞKANI ERKILIÇ, GÜVEN TAZELEDİ

Bozok Kültür ve Yardımlaşma derneği olağan genel kurulu üyelerinin büyük çoğunluğunun katılımı ile dernek binasında yapıldı.

Divan başkanlığına oy birliği ile Prof. Dr. Ali Ünal, Katip üyeleri  ise  İsmet Erbaş ve Ebubekir Güngör seçildi.

Gelir-gider hesaplarının ibrasının ardından Dernek başkanı Kuddusi Erkılıç’ın konuşması ve üyelerin söz almasından sonra Divan Başkanlığını Prof. Dr. Ali Ünal’ın yaptığı genel kurulda mevcut başkan Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç oy çokluğu ile yeniden dernek başkanlığına seçildi. Dernek Başkanı Kuddusi Erkılıç 3 yıllık görev süresi içerisinde gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahsederek yeni dönemde daha geniş kapsamlı etkinlikler yapacaklarını dile getirdi. Ayrıca “yönetimdeki arkadaşlarıma da emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yol-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Yaşar Ayerdem, TEMAD Başkanı Ertunç Karahan, Çandır dernek başkanı İsmet Erbaş, İşkur Müdür Yardımcısı Ebubekir Güngör, Aşık Çölkuşu, Hakan İlbasmış, Ergun Sezer’inde katılımları ile seçim sonrasında misafirlere mercimekli etli pilav ve pezik turşusu ikram edildi.

Erkılıç seçimin ardından tüm üyelere teşekkür ederek yüksek katılımdan dolayı memnuniyetini dile getirdi . MEHMET ALP CENGİZ

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER