İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

BUNLAR HALA AKILLANMADI
  • MEVLÜT MÜRSELUZUN
    • MEVLÜT MÜRSEL UZUN
    • hakimiyet@kayserihakimiyet200.com
    • 15 Mayıs 2018 - 11:25:29

Türkiye ve İslam düşmanı Fethullah Gülen tarafından kurulmuş olan FETÖ terör örgütü üyelerinin yargılandıkları mahkemeler tarafından en ağır cezalara çarptırılmış olmalarına rağmen hala bu örgüte karşı ilgi duyanların akıllarını başlarına getirmedikleri anlaşılıyor. FETÖ’nün yeni darbe girişimi için TSK içinde kendilerini gizlemeye çalışan yüzlerce subay ve assubayın olduğu ortaya çıkmıştır. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen yüzlerce TSK personelinden 150’si yakalanarak göz altına alınmıştır. Savcılığın incelemesine göre Hava Kuvvetlerinde görevli 505 yüzbaşıdan 136’sı, astsubaylardan 129’u. Deniz Kuvvetlerinde 738 Albaydan 86’sı, Kara Kuvvetlerinde 3 bin 672 albaydan 386’sı FETÖ terör örgütüyle irtibatlı olmalarından dolayı haklarında ki soruşturmanın devam ettiği bildiriliyor. Bu şahısların Bylock dahil her türlü iletişim araçlarını kullandıkları tespit edilmiştir.
Terör örgütü kurmak ve bu örgütü yönetmekten mahkemelerce hakkında yakalama kararı bulunan Fethullan Gülen denilen din düşmanı satılmış adamın kerameti nedir ki birtakım insanlar hala bu cahil insana inanmaya devam ediyorlar.
Bazı devlet kurumlarına adamlarını yerleştirmek suretiyle devletin bu kurumlarını tartışmalı hale getirmiş olması ülkeye en büyük kötülüklerinden biri olmuştur.
Sözüm ona kendini İran’ı bir asır geri götürmüş olan Ayetullah Humeyni yerine koyan bu adamın dini istismar etmesi affedilir gibi değildir.
Fethullah Gülen’in tahsili nedir ki özellikle belli mevkilerde bulunanlar ve kariyer sahibi olan kimseler bu cahil adama inanmış ve biat etmişler. Kendisi 30 Mart 1958 yılında zor-zar ilkokulu dışarıdan bitirip diploma alabilmiştir. Girdiği vaizlik sınavını 50 puan üzerinden 33 puan alarak kıl payı kazanabilmiştir. 1966 yılında vaiz adayı olarak Din İşleri Yüksek Kurulu’na asaletinin tasdiki için başvuruyor, fakat kurul din bilgisinin yetersiz olduğuna karar veriyor. Vaiz olmak için defalarca müracaatta bulunan Fethullah Gülen sonunda olunca da Çanakkale müftülük emrinde çalışırken istifa dilekçesi veriyor. En sonunda sahte yeşil pasaportla CIA’nın da yardımıyla 1999 yılında ABD’ye kaçarken sağlık sorunlarını ileri sürmüştür.
Fethullah Gülen Emniyet kurumlarının yetkili makamlarına kendi adamlarını yerleştirerek bu kurumlarla birlikte TSK’ne de sızmak suretiyle ülkede darbe yapmanın hazırlığı içine girmiştir.
17- 25 Aralık da darbe yapmaya kalkışınca karşısında dik duran ve suratına tokat indiren AK Parti iktidarını bulması bu hain adamı şaşkına çevirmiştir.
Fethullah Gülen ve örgütün üst kademesinde yer alan hatırlı üyelerinin saf taraftarlarını nasıl kandırarak “Himmet yardımı” adı altında topladıkları paraların nerelerde harcandığı mahkemelerce bir bir ortaya çıkarılmıştır. Son günlerde basında yer aldığına göre Pensilvanya’nın papaz okullarıyla birlikte bağış yaptığı kuruluşlardan biri olan Yahudi kuruluşu Shalom Hartman Enstitüsünce ABD’de yaşayan Müslüman gençlere “Yahudileri anlama” kursu verdirmesi bu örgütün kimin hesabına çalıştığını göstermektedir. Hal böyle iken başta TSK ve Emniyet teşkilatı olmak üzere ülkenin çeşitli kurumlarında çalışanların ve sivil kesimden bazı kimselerin hala bu din istismarcısına ve Türkiye düşmanı CIA ajanına inanmalarını anlamakta güçlük çekiyoruz…

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz