BAKAN HULUSİ AKAR: “HEPSİ BİTECEK”

BAKAN HULUSİ AKAR: “HEPSİ BİTECEK”

SEVR YA DA LOZAN ESARET YA DA BAĞIMSIZLIK

SEVR YA DA LOZAN ESARET YA DA BAĞIMSIZLIK

MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR BÜYÜKŞEHİR’DE

MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR BÜYÜKŞEHİR’DE

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU, HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU, HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

FETÖ OPERASYONUNDA 3 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

FETÖ OPERASYONUNDA 3 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

BÜNYAN NACİ BAYDEMİR ANADOLU İMAM HATİP MEZUNLARI DÖRDÜNCÜ KEZ BULUŞTU
BÜNYAN NACİ BAYDEMİR ANADOLU İMAM  HATİP MEZUNLARI DÖRDÜNCÜ KEZ BULUŞTU

Bünyan Naci Baydemir Anadolu İmam hatip Lisesi mezunları 4.kez buluştular. 1976-1977 öğretim yılında öğretime başlayan okulun özellikle ilk dönem mezunlarının okul özlemi ile yaptığı buluşma çok renkli ve duygusal anlarla başladı,.son dönemlerde mezun olan öğrencilerin katılımı az olsa da 1984-1996 yılları arasında mezun olan bütün öğrencilerin çoğunluğunun katıldığı gözlendi. Okulun müdürlük görevini yapan okul müdürü […]

Bünyan Naci Baydemir Anadolu İmam hatip Lisesi mezunları 4.kez buluştular. 1976-1977 öğretim yılında öğretime başlayan okulun özellikle ilk dönem mezunlarının okul özlemi ile yaptığı buluşma çok renkli ve duygusal anlarla başladı,.son dönemlerde mezun olan öğrencilerin katılımı az olsa da 1984-1996 yılları arasında mezun olan bütün öğrencilerin çoğunluğunun katıldığı gözlendi.
Okulun müdürlük görevini yapan okul müdürü Hüseyin Akpınar’ında 90 lı yıllarda aynı okuldan mezun olup bu görevi yürütmesi ayrı bir değer kattı diğer arkadaşları da uzun süre alkışla sevgilerini belirttiler.
Okul müdürü Akpınar okulla ilgili bazı bilgiler verdiği konuşmasında ,okullarının 2016-2017 öğretim yılında TEOĞ sınavlarında ve YGS sınavlarında Türkiye derecesi yaptıklarını,bundan dolayı çok gururlandıklarını belirtti,ayrıca okullarının 2017–2018 öğretim yılından itibaren de orta Anadolu da tek Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi olarak eğitime hizmet vereceklerini öğrencilerin tamamen devlet tarafında her türlü bilimsel ve maddi destekleneceğini belirtti.
Ayrıca okulun tarih öğretmeni Fatih Taşcı tarafından hazırlanan Geçen Kırk Yıllık ömür adlı okul yıllığı özelikle çok beğenildi.
Katılan arkadaşları birer adet almak için özen gösterdiler.
Yapılan konuşmalardan sonra okul müdürü Hüseyin Akpınar ,sembolik olarak pişirilen bir kazan pilav olduğunu, bunun hepsinin bitirilmesi gerektiğini bildirip, yemeğe geçildi, yemek sonrası katılanlara çay ve kahve ikram edildi.
Buluşmaya katılan eski öğrencilerden TRT meclis muhabiri Ömer Rahmi Serim, Sütçü İmam Üniversitesi Öğretim üyesi Ümit Gülmez, MHP Bünyan Eski ilçe başkanı Kadir Yalçın, Avukat Tahir Sönmez arkadaşlarına kısa kısa yaşantılarından kesitler anlattılar.
Öğrencilerin buluşmasına eski ve uzun süre görev yapan öğretmenleri olarak katılan Erdal Başkurt ve Şerife Dursun İle ilgili hatıralarını anlattılar.
Yapılan konuşmalardan sonra okul müdürü Akpınar katılımcılara en içiten teşekkür dileklerini iletip gelecek yıl daha geniş katılımlı toplanmak üzere herkese saygılarını iletti. ERDAL BAŞKURT

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz