ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

BÜNYAN NACİ BAYDEMİR ANADOLU İMAM HATİP MEZUNLARI DÖRDÜNCÜ KEZ BULUŞTU
BÜNYAN NACİ BAYDEMİR ANADOLU İMAM  HATİP MEZUNLARI DÖRDÜNCÜ KEZ BULUŞTU

Bünyan Naci Baydemir Anadolu İmam hatip Lisesi mezunları 4.kez buluştular. 1976-1977 öğretim yılında öğretime başlayan okulun özellikle ilk dönem mezunlarının okul özlemi ile yaptığı buluşma çok renkli ve duygusal anlarla başladı,.son dönemlerde mezun olan öğrencilerin katılımı az olsa da 1984-1996 yılları arasında mezun olan bütün öğrencilerin çoğunluğunun katıldığı gözlendi. Okulun müdürlük görevini yapan okul müdürü […]

Bünyan Naci Baydemir Anadolu İmam hatip Lisesi mezunları 4.kez buluştular. 1976-1977 öğretim yılında öğretime başlayan okulun özellikle ilk dönem mezunlarının okul özlemi ile yaptığı buluşma çok renkli ve duygusal anlarla başladı,.son dönemlerde mezun olan öğrencilerin katılımı az olsa da 1984-1996 yılları arasında mezun olan bütün öğrencilerin çoğunluğunun katıldığı gözlendi.
Okulun müdürlük görevini yapan okul müdürü Hüseyin Akpınar’ında 90 lı yıllarda aynı okuldan mezun olup bu görevi yürütmesi ayrı bir değer kattı diğer arkadaşları da uzun süre alkışla sevgilerini belirttiler.
Okul müdürü Akpınar okulla ilgili bazı bilgiler verdiği konuşmasında ,okullarının 2016-2017 öğretim yılında TEOĞ sınavlarında ve YGS sınavlarında Türkiye derecesi yaptıklarını,bundan dolayı çok gururlandıklarını belirtti,ayrıca okullarının 2017–2018 öğretim yılından itibaren de orta Anadolu da tek Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi olarak eğitime hizmet vereceklerini öğrencilerin tamamen devlet tarafında her türlü bilimsel ve maddi destekleneceğini belirtti.
Ayrıca okulun tarih öğretmeni Fatih Taşcı tarafından hazırlanan Geçen Kırk Yıllık ömür adlı okul yıllığı özelikle çok beğenildi.
Katılan arkadaşları birer adet almak için özen gösterdiler.
Yapılan konuşmalardan sonra okul müdürü Hüseyin Akpınar ,sembolik olarak pişirilen bir kazan pilav olduğunu, bunun hepsinin bitirilmesi gerektiğini bildirip, yemeğe geçildi, yemek sonrası katılanlara çay ve kahve ikram edildi.
Buluşmaya katılan eski öğrencilerden TRT meclis muhabiri Ömer Rahmi Serim, Sütçü İmam Üniversitesi Öğretim üyesi Ümit Gülmez, MHP Bünyan Eski ilçe başkanı Kadir Yalçın, Avukat Tahir Sönmez arkadaşlarına kısa kısa yaşantılarından kesitler anlattılar.
Öğrencilerin buluşmasına eski ve uzun süre görev yapan öğretmenleri olarak katılan Erdal Başkurt ve Şerife Dursun İle ilgili hatıralarını anlattılar.
Yapılan konuşmalardan sonra okul müdürü Akpınar katılımcılara en içiten teşekkür dileklerini iletip gelecek yıl daha geniş katılımlı toplanmak üzere herkese saygılarını iletti. ERDAL BAŞKURT

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz