HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

BÜYÜKBÜRÜNGÜZ HALKI DAHA UCUZA VE DAHA TEMİZ ISINACAK
BÜYÜKBÜRÜNGÜZ HALKI DAHA UCUZA VE DAHA TEMİZ ISINACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükbürüngüz mahallesinde yer alan Daniş Ali Bey Camisinde Teravi namazı sonrası vatandaşlar ile ikram edilen çay ile birlikte sohbet ettiler yatırımları konuştular. Büyükbürüngüz mahallesinde Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç´ın yanı sıra, Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ile daire müdürleri ve mahalle […]

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükbürüngüz mahallesinde yer alan Daniş Ali Bey Camisinde Teravi namazı sonrası vatandaşlar ile ikram edilen çay ile birlikte sohbet ettiler yatırımları konuştular.

Büyükbürüngüz mahallesinde Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç´ın yanı sıra, Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ile daire müdürleri ve mahalle muhtarları iştirak ettiler.

Büyükbürüngüz mahallesinde belediye çalışmalarını yerinde denetleyen ve Dogalgaz hattı ile ilgili bilgiler veren Başkan Memduh Büyükkılıç, Büyükbürüngüz mahallesinin bir tarihi merkezi olduğunu ve bu yapıların korunacağını söyledi.

Büyükbürüngüz mahallesi halkının yoğun ilgisini gören ve alkışlar ile tezahüratta bulunan mahalle sakinlerine lokum ikram eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi. “Büyükbürüngüz Mahallemizde çok değerli dostlarımızla birlikte tarihi Daniş Ali Bey Camii´nde namazımızı eda ettik. mahalle halkı ile sohbet ederek doğalgaz hattının yapılması için gerekli çalışmaların başlatıldığını ve ihale aşamasında olduğunu söyledik. Büyükbürüngüz küçük ama şirin ve doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile iç içe bir bölgemiz. Yaz aylarında şehir dışından gelenler ile birlikte nüfus artışı olmaktadır.  Bu alanlara bağ ve sayfiye alanları olarak tercih edilmektedir. Bu açıdan turizme açık bir mahallemizdir. Mahalle halkımıza gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum.”dedi. (Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz