Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı öncesi Mimarsinan Bölgesi Bahçelievler Mahallesi Serkent Mevkiinde yer alan kurban satış alanında incelemelerde bulunarak esnaf ve alıcılar ile sohbet etti.

Serkent Mevkiinde yer alan kurban satış alanında ve vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, 9 ayrı kurban satış pazarlığına iştirak ederek alıcı ve satıcı arasında pazarlık etti ve “hayırlı olsun” diyerek satışı gerçekleştirdi.

Hem satıcı hem de alıcılar Başkan Memduh Büyükkılıç’ın pazarlığı ile yapılan alış veriş için “BAŞKAN PAZARLIĞI FARKI, MEMDUH BÜYÜKKILIÇ UĞURLU GELDİ” diyerek teşekkür ettiler.

Kurban satış yerlerinde büyük bir yoğunluk yaşandığını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Melikgazi Belediyesi huzurlu ve rahat bir bayram için tedbirler alındı. Kurban satış alanında belediye olarak gerekli çalışmalar yerine getirildi. Bugün Serkent satış alanını gezerek vatandaşlarımız ile sohbet etti. Onları tatlı ikram ettik. Kurban pazarlıklarına iştirak ederek, orta yolu bulduk. Birçok güzelliğe vesile olduk. Bu vesile ile Kayserili hemşerilerimizin, Türk Milletinin ve İslam Âleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum.” Dedi. (Kurum Haber)

BÜYÜKKILIÇ, 9 SATIŞ PAZARLIĞINDA “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı öncesi Mimarsinan Bölgesi Bahçelievler Mahallesi Serkent Mevkiinde yer alan kurban satış alanında incelemelerde bulunarak esnaf ve alıcılar ile sohbet etti. Serkent Mevkiinde yer alan kurban satış alanında ve vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Memduh Büyükkılıç, 9 ayrı kurban satış pazarlığına iştirak ederek alıcı ve satıcı arasında pazarlık etti […]

24 Ağustos 2018 'da eklendi ve 32 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA