googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ’NİN SEÇİM MANİFESTOSU TOPLANTISINDA 

Bu haber 01 Şubat 2019 - 11:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ’NİN SEÇİM MANİFESTOSU TOPLANTISINDA 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da yapılan AK Parti belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aday Tanıtım Toplantısı’nda AK Parti’nin seçim manifestosunu açıkladığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak hep birlikte iştirak ettiklerini kaydetti.
Yeni dönem belediyeciliğine ilişkin 11 maddelik seçim manifestosunu AK Parti’li adaylarla birlikte takip eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 31 Mart 2019 seçim çalışmasında açıklanan seçim manifestosu ile çalışmaların daha da hız kazanacağını kaydetti.
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 31 Mart seçimlerinde de halkın güveni ve desteği ile Kayseri’yi 2023 hedeflerine taşıyacaklarını ve Kayseri belediye modelinin yine örnek alınacağını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER