Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKKILIÇ,BİRLEŞİK KAFKASYA DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 24 Aralık 2018 - 15:36 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ,BİRLEŞİK KAFKASYA DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh BüyükkılıçBirleşik Kafkasya Derneği’ni ziyaret ederek, dernek tarafından düzenlenen Kalmuk Çayı programına iştirak etti.

Birleşik Kafkasya Derneği’nin Kalmuk Çayı programında Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, dernek üyeleri ile sohbet ederek, Çerkes kültürü ve sanatı hakkında fikir alış verişinde bulundular.  

Çerkes kültürünün farkı bir yapısı ve farkındalığı bulunduğunu ve Çerkes’lerin Anadolu kültür mirası içerisinde önemli bir yeri bulunduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç: Bölgesel ve yerel kültür derneklerini önemsiyoruz. Çünkü bu Anadolu’nun özünde kültür zenginliği bulunmaktadır. Özellikle günümüzde bu değerler daha iyi anlaşılmaktadır. Melikgazi Belediyesi olarak kültür ve toplum değerlerine önem veren her türlü çalışmaya ve etkinliği destek oluruz” dedi.

Kültür ve sanat etkinliklerini önemsediklerini çünkü farklı kültür ve değerleri taşıyan bireylerin birlik ve beraberlik içinde olmasında toplumsal dayanışmayı gerçekleştiğini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Birleşik Kafkasya Derneği’nin Kalmuk Çayı etkinliği ile tam bir kış çayı olan Kalmuk çayını yudumlarken aslında birlik ve beraberlik ve barışı paylaştıklarını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA