Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ: “ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İLE KAYSERİ MERKEZ OLACAK” 

Bu haber 23 Ocak 2019 - 13:30 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ: “ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İLE KAYSERİ MERKEZ OLACAK” 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, elektrik ve elektronik mühendisliğinin dünyayı şekillendirdiğini ve küçülttüğü çünkü artık enerji ve bilgi akışı saniyeler içinde olmakta ve bundan da toplumların daha rahat ve konfor içinde yaşadığını söyledi.
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Kayseri Odası tarafından düzenlenen sertifika töreninde konuşma yapan Başkan Büyükkılıç,Kayseri’nin gerekli yatırımlar ile bundan böyle sanayi yatırımları ile enerji, elektrik ve buna bağlı elektronik malzeme, araç ve parçalarında üretim merkezi olacağını kaydetti.
Kayseri Serbest Bölgesinde gerekli alt yapı ve tesislerin bulunduğunu ve Elektrik ve Elektronik yatırımlar için yabancı firmaların ilgi merkezi olduğunu belirten Başkan Büyükkılıç, Elektrik ve Elektronik malzeme üretimi, bilgisayar, televizyon ve her türlü üretim için dünya şirketleri ile görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER