Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ’TAN,GÜRPINAR İLK-ORTAOKULUNU ZİYARET

Bu haber 20 Kasım 2018 - 15:43 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ’TAN,GÜRPINAR İLK-ORTAOKULUNU ZİYARET

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gürpınar bölgesinde bulunan Gürpınar İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile sohbet etti.

Gürpınar İlk ve Ortaokulunu idarecileri ve öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Memduh Büyükkılıç, sınıflara girerek öğrenciler ile sohbet ederek, öğrenci ve öğretmenlerle eğitim çalışmalarını değerlendirdiklerini öğrencilerin beklentilerini sorduklarını söyledi.

Öğrencilere hangi meslek üzerinde okumak istediklerini sorduklarını ve öğrencilere mesleklerini severek yapmaları tavsiyesinde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç”Mahallelerimizdeki belediye yatırımlarını gezerken o semtteki okulları gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ediyoruz. Gürpınar İlk ve Ortaokulunu Melikgazi Kaymakamız Erkaya Yırık ile incelemelerde bulunduk. Öğrencilerin bir bir çoğunluluğun tıp doktoru olmak istemesi bizleri mutlu etti. Çünkü onların ideallerinin yüksek olmasının bir sonucudur. Benim de aslında tıp doktoru olduğumu öğrenmeleri çocukları çok mutlu etti” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA