Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ “KAZIM KARABEKİR MAHALLESİNİ YENİLİYORUZ”

Bu haber 16 Kasım 2018 - 15:14 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ “KAZIM KARABEKİR MAHALLESİNİ YENİLİYORUZ”

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kazım Karabekir Mahallesinde yer alan Merkez Camisinde Cuma namazı sonrası semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi Kazım Karabekir semtindeki çalışmalar sonucunda mahallenin yenilendiğini söyledi.

Aile Sağlığı Merkezi’ni, Yeni açılan yol ve kavşak çalışmaları ile Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımı devam eden inşaat alanını gezen ve çalışmalar ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Memduh Büyükkılıç, Kazım Karabekir Mahallesinde yeni açılan yollar ile çok katlı binaların yapımına adeta davetiye çıkardıklarını kaydetti.

Enerji ve Tabi Kaynaklar önceki Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Belediye Meclis Üyeleri daire müdürleri ile mahalle muhtarların da iştirak eden Kazım Karabekir Mahallesindeki inceleme gezisinde Başkan Memduh Büyükkılıç, mahalle de bulunan belediye yatırımları ile ilgili olarak bölge esnafına bilgiler verdi.

Melikgazi İlçesinin çok merkezli bir şehir planlaması gerçekleştirdiğini ve Kazım Karabekir bölgesinin kendi kendine yeten bir ekonomik ve sosyal her türlü yapı ve kolaylığın bulunduğunu belirten Başkan Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Semtler arası hizmet farklılığı bulunmamaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruz. Kazım Karabekir Mahallesi KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN tüm hızla devam etmektedir. Aile Salığı Merkezi ve Kur’an kursu  binası tamamlanarak hizmet vermeye başlamıştır. Taha Carım Bulvar yolu bağlantısı olarak bu semtte yol ve kavşak çalışmaları gerçekleştirdik. Tüm çalışmalar ile her geçen Kazım Karabekir gelişiyor, büyüyor ve yenileniyor. Bu çalışmalar sonucunda semt halkının sosyal yaşamındaki refah seviyesi de yükselecektir. Aslında bugünlerde tarihe tanıklık ediyorsunuz.”dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Kazım Karabekir Bölgesine gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan yatırımlar ile 2018 yılından itibaren bölgenin cazibe merkezi olacağını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER