Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ MATBAACILAR SİTESİNDE

Bu haber 10 Mart 2019 - 15:04 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ MATBAACILAR SİTESİNDE

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, esnaf siteleri ile esnaflara ayrı bir misyon ve vizyon kazandırdıklarını ve bu sayede esnaf dostu belediye olarak bilindiklerini ve yatırım planlamalarında da yine esnafa yönelik çalışmalar sergilediklerini söyledi.

Matbaacılar ve Kömürcüler Sitesi esnaf sitelerini gezen ve burada esnaflar ile sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, toplumun her kesimindeki birey ve meslek gruplarını önemsediklerini ve değer verdiklerini sonuçta ise Kayseri’nin kazançlı çıktığını kaydetti.

Esnaf sitelerinin ülkeye örnek olduğunu diğer şehirlerdeki esnaf odalarınca bu projeler hakkında kendilerinden bilgi istendiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, esnaf sitelerini ilçelerde de inşa edeceklerini ve her ilçenin ticari türüne göre esnaf siteleri oluşturacaklarını, esnafın yüzünü daha da güldüreceğini ve üreten, kazanan ve kazandıran bir şehir olarak projeleri sıra ile yerine getireceklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER