Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKKILIÇ: “TEKNOPARKLAR SANAYİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİNİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİDİR” 

Bu haber 29 Mart 2019 - 13:34 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ: “TEKNOPARKLAR SANAYİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİNİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİDİR” 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından söyleşi programın konuğu olarak öğrenciler ve öğretim üyeleri ile sohbet etti. 
Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde İnovatif Gençler Kulübü Öğrencilerinin düzenlemiş olduğu etkinliği iştirak eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, özellikle sanayi bölgeleri, üretim alanları olan bir şehirde Mühendislik eğitimin ayrı bir önem kazandığını ve teknoparklar ile bu işbirliğinin güçlendirilmesi gerektiğini söyledi. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi girişinde öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Memduh Büyükkılıç; “Geleceğimizin emaneti Türkiye’yi 2023-2053-2071 hedeflerine taşıyacak ufuklu gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz ve tecrübelerimizi paylaştığımız söyleşinin hem şahsım hem de gençlerimiz için son derece verimli olduğuna inanıyorum. Medeniyetler şehri Kayseri 4 üniversitesi 70 binden fazla üniversite öğrencisi ile üniversiteler şehridir. Yeni dönemde gençlerimiz ve özellikle üniversite öğrencileri için çok özel projelerimiz var. Hepsini birer birer hayata geçireceğiz. İnovatif Gençler Kulübümüze, çok değerli akademisyenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. 
Başkan Memduh Büyükkılıç, katılımcı öğrencilerin sorularına kendi yaşamından örnekler vererek cevaplandırdı ve öğrencilerle ayrı ayrı sohbet ederek tecrübelerini ve anılarını paylaştı.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA