BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE  GÜRAY VURAL

BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

BÜYÜKKILIÇ VE EKİBİ NAKLİYECİLER SİTESİ ESNAFI İLE BİRLİKTE
BÜYÜKKILIÇ VE EKİBİ NAKLİYECİLER SİTESİ ESNAFI İLE BİRLİKTE

Anbar Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası Nakliyeciler Sitesi esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Anbar Mahallesi’nin son yıllarda şekillendiğini, imarlaştığını ve modern binalar oluştuğunu, bu açıdan şehrin prestij mahalleleri arasında yer almaya aday olduğunu söyledi. Anbar Mahalle gezisine, Büyük Şehir Belediyesi Başkan vekili Halil Büyüknalbant,KESOB Başkanı Ahmet övüç, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri iştirak etti. […]


Anbar Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası Nakliyeciler Sitesi esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Anbar Mahallesi’nin son yıllarda şekillendiğini, imarlaştığını ve modern binalar oluştuğunu, bu açıdan şehrin prestij mahalleleri arasında yer almaya aday olduğunu söyledi.
Anbar Mahalle gezisine, Büyük Şehir Belediyesi Başkan vekili Halil Büyüknalbant,KESOB Başkanı Ahmet övüç, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri iştirak etti.
Anbar Mahallesi’nde bu yıl gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bölgenin barındırdığı nüfusta artış olduğunu, çünkü çok katlı binaların yükseldiğini, bu bölgenin artık kentsel dönüşüm kapsamında olduğunu söyledi.
İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımların gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Melikgazi hizmetleri her yerde ilkesi ile çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bugün Anbar Mahallesi Nakliyeciler Sitesi esnafı ile beraberiz. İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Anbar Mahallesi’nin güney bölümünde kentsel dönüşüm projesi kapsamında çok katlı binalar yükselmektedir. Semt pazaryeri inşa edilmiştir. Parkları, spor alanları ile bu semt hem fiziki hem de sosyal yaşam olarak değişmekte ve gelişmektedir. Nakliyeciler Sitesindeki sosyal tesis binamızı İl Emniyet müdürlüğünün daha etkin ve seri hizmet verebilmesi için tahsis ettik. Mahallenin kuzey bölümünde yer alan küçük ölçekli atölyeler, nakliyeciler sitesi, traktörcüler sitesi, kamyoncular sitesi gibi ticari ağırlıklı bir yer olup Kayseri ekonomisine katkı sağlamaktadır. ” dedi.
Mahallede bulunan traktörcüler esnafı ile sohbet eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Nakliyeciler Sitesi esnafına sütlü tatlısı ve lokum ikramında bulundu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz