Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ’IN KİŞİSEL WEB SİTESİ YAYINDA www.memduhbuyukkilic.com.tr

Bu haber 04 Aralık 2018 - 14:35 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ’IN KİŞİSEL WEB SİTESİ YAYINDA www.memduhbuyukkilic.com.tr

www.memduhbuyukkilic.com.tr
Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın kişisel web sayfası açıldı.
Başkan Dr. Büyükkılıç’ın kişisel web sitesinde çalışmaları ve Kayseri için projeleri yanı sıra, daha önce görev yaptığı yerlere ait fotoğraflara da yer verildi.
Kayserili vatandaşlar ile yurt içi ve yurt dışında, Başkan Dr. Büyükkılıç’ınkişisel sosyal medya hesaplarına olduğu gibi, web sitesine de büyük ilgi gösterdi.
Site www.memduhbuyukkilic.com.tr adresinden ziyaret edilebilecek.
“TEVUZU. SAMİMİYET, GAYRET İLE ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET” Ana sayfasında Kayseri şehrinin akşam ışıklanmış hali üzerine kurulu internet sitesinde, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın özgeçmişi yer alıyor.
Başkan Dr. Büyükkılıç’ın kişisel mesajının da bulunduğu sitede, sosyal medya sayfa ve adresleri de bulunmaktadır.
Ayrıca sitede Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç’ın “Projeleriniz bizim için değerlidir!” açık mektubu bulunduğu kişisel inter-net sitesinde MESAJ bölümünden de kendisine her türlü yazışmaya açık olduğu sayfa oluşturulmuştur. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA