Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUNAT MAHALLESİ SOHBET VE ÇAY EVLERİNE ZİYARET

Bu haber 22 Ocak 2019 - 14:49 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ’TAN HUNAT MAHALLESİ SOHBET VE ÇAY EVLERİNE ZİYARET

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Hunat Mahallesinde yer alan sohbet ve çay evlerini gezerek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Hunat Mahallesini cazibe merkezi haline getirmeye devam ettiklerini; balıkçılar çarşısı ile işe başladıkları mesajı veren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, çarşı içerisinde yer alan çay evleri ve ocaklarının büyük bir sosyal ihtiyacını karşıladığını ve sosyal mekânların merkezi görevini üstlendiklerini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç “Hunat Mahallesi’nde büyük ölçekli ana cadde ve yolları açtık şimdi sıra modern yapıların yükselmesindedir. Bunun için öncelikle bulvarlara bakan binalarda dış yalıtım ve diş cephe yenilemesi yaptık. 2019 yılı Kayseri çarşı ve merkezinde değişim, gelişim ve yenilenme yılı olacaktır” dedi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA