Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ’TAN KANDİL SİMİDİ İKRAMI…

Bu haber 20 Kasım 2018 - 11:00 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ’TAN KANDİL SİMİDİ İKRAMI…

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mevlid Kandili dolayısıyla Kayseri Meydanı Yeraltı Çarşısında vatandaşlara ve esnaflara kandil simidi ikram etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mevlid Kandili dolayısıyla Kayseri Meydanı Yeraltı Çarşısında vatandaşlara ve esnaflara kandil simidi ikramında bulunarak esnafın ve vatandaşların kandilini kutladı.

Kandil simidi ikram etkinliği ile sosyal belediyecilik örneği sergilediklerini ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede yapılacak tüm duaların kabul olması dilediğinde bulundu.

Toplum da birlik, beraberlik ve toplumsal dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen bu çalışma ile vatandaşlar, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ederek “Önemli olan hatırlamak ve hatırlanmaktır. Bu etkinlik ile Başkan Büyükkılıç bir kez daha gönüllerin başkanı olduğunu göstermiştir” dediler.(Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA