Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI’NA KAYITLAR BAŞLADI

Bu haber 10 Eylül 2018 - 13:12 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
BÜYÜKŞEHİR KONSERVATUVARI’NA KAYITLAR BAŞLADI

Önceki hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in katılıyla yaz dönemi kurslarının kapanış ve sertifika törenini yapan Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’na kış dönemi için kayıtlar başladı. Kış kursları için kayıtlar 21 Eylül’de sona erecek.

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın kış dönemi kursları için kayıtlar 10-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Kış döneminde geçen yıl olduğu gibi hem büyükler hem de öğrencilere yönelik kurslar açılacak. Yetişkinlere yönelik güz dönemi kurslarında, bağlama, gitar, klarnet, bateri, piyano, ud, keman, ney, yan flüt, resim, tiyatro, şan, halk oyunları, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu ve Tasavvuf Müziği Korosu kursları verilecek.

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı kış döneminde öğrenciler için de dokuz branşta kurslar açacak. 9-15 yaş grubundaki öğrenciler bağlama, bateri, gitar, keman, ney, piyano, resim, tiyatro ve halk oyunları kurslarına kayıt yaptırabilecek.

Yetişkinler ve öğrenciler konservatuvar kayıtlarını Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın hizmet binasında ya da Kayseri Mahallesi içindeki konservatuvar şubesinde yaptırabilecekler. Büyükşehir Belediyesi Kış Kursları 15 Ekim’de başlayacak. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA