TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

ÇELİK “SİZLERİN DUASI BEREKET KAYNAĞI”
ÇELİK “SİZLERİN DUASI BEREKET KAYNAĞI”

Başkan Çelik; yaşlılarımızla, Sevgi Evleri’ndeki çocuklarımızla ve engellilerle iftar yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar buluşmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaşlılarımızla, kimsesiz çocuklarımızla ve engellilerimizle iftarda bir araya geldi. Toplumun her kesiminin duasını almak için çalıştıklarını belirten Başkan Çelik, “Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor ve huzur buluyor” dedi. Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadir Has […]

Başkan Çelik; yaşlılarımızla, Sevgi Evleri’ndeki çocuklarımızla ve engellilerle iftar yaptı.
Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar buluşmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaşlılarımızla, kimsesiz çocuklarımızla ve engellilerimizle iftarda bir araya geldi. Toplumun her kesiminin duasını almak için çalıştıklarını belirten Başkan Çelik, “Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor ve huzur buluyor” dedi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi’nde verilen iftara Huzurevi’nde kalan ve evlerinde bakım hizmeti verilen YADES Projesi bünyesindeki yaşlılarımız, Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarımız ve Kayseri’deki engelli derneklerinden engellilerimiz katıldı. Başkan Mustafa Çelik, salonun tamamen dolduğu iftarda tüm masaları tek tek dolaştı ve katılan herkesle selamlaştı.
İftar öncesi yaptığı konuşmada Ramazan ayının mübarek olmasını dileyerek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bir taraftan rutin belediyecilik faaliyetlerini aksatmadan sürdürdüklerini bir taraftan da Kayseri’nin geleceğine yönelik projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Üç yılda çalışılan nokta sayısının 5 bin 700 olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, şehrin her noktasında çalıştıklarını belirtti.
Bu şehirde yaşayanların rahat ve huzuru için çalıştıklarını ve tek beklentilerinin de bu şehirde yaşayanların duası olduğunu dile getiren Başkan Çelik, “Rabbim hayırlı hizmet ömürleri verirse çalışmaya devam edeceğiz. Tüm bu hizmetleri yaparken tek bir amacımız var sizlerin duası. Toplumun her kesiminden dua alıyoruz; ama sizlerin duası çok daha önemli. Huzurevi’nde kalan yaşlılarımız YADES bünyesindeki yaşlılarımız ve Sevgi Evlerindeki çocuklarımız bizler için farklı öneme haiz. Şehrimizin engelli derneklerinden de iftarımıza katıldığılar ve hep birlikteyiz. Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor ve huzur buluyor” dedi.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz