BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU  HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

CHP İL BAŞKANLIĞI’NDA İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI
CHP İL BAŞKANLIĞI’NDA İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’in başkanlığında il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda önümüzdeki günlerde yapılacak olan Muhtarlık Bölgesi Delege seçimleri ve ilçe kongreleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan toplantıda geçmiş dönem çalışmaları ve verimlilik değerlendirilirken, Başkan Keskin, “İki yıl beraber çalıştık, birçok projede bir araya geldik, bir referandum geçirdik. […]

CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’in başkanlığında il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda önümüzdeki günlerde yapılacak olan Muhtarlık Bölgesi Delege seçimleri ve ilçe kongreleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Yapılan toplantıda geçmiş dönem çalışmaları ve verimlilik değerlendirilirken, Başkan Keskin, “İki yıl beraber çalıştık, birçok projede bir araya geldik, bir referandum geçirdik. Her projemizde beklediğimiz sonuçları elde edemesekte tüm örgütlerimiz ve başkanlarımız bütün baskılara rağmen, fedakarlık yaparak çalıştı. İlçe Başkanlarımız nezdinde tüm örgütlerimize, elini taşın altına koymaktan çekinmeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte iki ya da üç seçim görünüyor yine birlikte, yeniden fedakarca çalışacağız. ” dedi.
Kongrelerin birlik, beraberlik içerinde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Keskin, “Bütün ilçe başkanlarımızın değerli görüşlerini aldık. Önümüzdeki süreç kongre süreci, Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimleri ve ardından İlçe Kongreleri yapılacak. Başkanlar ve yönetimleri değişebilir ancak bizler bu partinin neferleriyiz güzel günleri getirene kadar mücadele edeceğiz. Toplumu kucaklayan, birlik ve beraberlik içerisinde, ayrışmadan tüm görüşlere saygılı, halkımıza elimizden geldiğince yardımcı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.  (Kurum Haber)

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz