706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

706553.KAYSERİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ.23.11.2017

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN KAYSERİ VALİLİĞİNE ZİYARET

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

ELMALI, EĞİTİM -BİR -SEN KAYSERİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

KAYIP İHBARI EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

KAYIP İHBARI EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

69 SANIKLI FETÖ DAVASI DEVAM EDİYOR

69 SANIKLI FETÖ DAVASI DEVAM EDİYOR

CHP KADIN KOLLARI SEÇİM STARTINI VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Melikgazi Kadın Kolları Başkanlığı, yaklaşan seçimleri dikkate alarak, seçim stratejisini belirledi. Oluşturulacak ekiplerle Melikgazi’de ziyaret edilmedik ev, konuşulmadığı kadın bırakılmaması amaçlanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Melikgazi İlçe Kadın Kolları, seçim startını düzenlenen genişletilmiş kadın kolları toplantısı ile başlattı. Bir Cafede  gerçekleştirilen toplantıda konuşan Melikgazi İlçe Başkanı Asef Türkdönmez,  “Haziran seçimleri, geriye gidişe dur denilecek şekilde ve CHP zaferi ile sonuçlanacak. O nedenle çok çalışmak zorundayız” dedi.

Düzenlenen toplantıya, CHP Melikgazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe  Başkanı Asef Türkdönmez,  CHP Üyesi kadınlar ve Melikgazi sakinleri katıldı. Birlikte yapılan kahvaltı sonrası kürsüye gelen İlçe Başkanı Asef Türkdönmez,   Türk Milleti olarak ülkenin geleceği konusunda kaygı yüklü olduklarını belirterek şunları söyledi;

“Ekonomide alarm zilleri çalıyor.  Gelir dağılımının en adaletsiz hale getirildiği bir dönemde yaşıyoruz. Yoksullukla mücadele denilerek yoksulları açlığa mahkum ettiler. Yolsuzlukla mücadele dediler, yaşananlar ortada. Sıfırlama kasetleri, ayakkabı kutuları ile çocuklarımızın geleceğini kendi çocuklarına ipotek ettiler.  Yasaklarla mücadele dediler. Doğruyu söyleyenin dokuz köyden kovulduğu günler yaşatıyorlar. O nedenle, ülkenin geleceği için kaygı duyan herkesin CHP saflarında bir araya gelerek, 2015 seçimlerinde bu iktidarı yolcu etmesi için sorumluluk üstlenmesini bekliyoruz. En büyük görevi de kadınlarımızın üstlenmesini umuyor ve bekliyoruz.”

Yapılan konuşmalardan sonra, seçime kadar çalışma yapacak kadın komisyonları oluşturularak görev bölümü yapıldı.  CHP Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Kıvılcım Akdağ ve Melikgazi ilçe kadın kolları Başkanı Bahar Dönmez Tecirli, yönetim kurlu üyeleri ve çok sayıda CHP’li kadın partililerle sohbetler gerçekleştirerek, başlatılacak çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Cumhuriyet Halk Partisi Melikgazi Kadın Kolları Başkanlığı, yaklaşan seçimleri dikkate alarak, seçim stratejisini belirledi. Oluşturulacak ekiplerle Melikgazi’de ziyaret edilmedik ev, konuşulmadığı kadın bırakılmaması amaçlanıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Melikgazi İlçe Kadın Kolları, seçim startını düzenlenen genişletilmiş kadın kolları toplantısı ile başlattı. Bir Cafede  gerçekleştirilen toplantıda konuşan Melikgazi İlçe Başkanı Asef Türkdönmez,  “Haziran seçimleri, geriye gidişe dur […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz