Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

CHPLİLER KOCASİNAN İLÇE BİNASINA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Bu haber 03 Aralık 2018 - 15:36 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
CHPLİLER KOCASİNAN İLÇE BİNASINA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

CHP Kocasinan ilçe binasına camları kırarak giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, içerdeki malzemelere zarar verdi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

CHP Kayser milletvekili Çetin Arık, İl başkanı Ümit Özer ve Kocasinan İlçe Başkanı Erkan Karabulut, saldırıyı kınadılar.

CHP Kocasinan İlçe binasını açmak için giden partililer, binanın camının kırıldığını, içeride de bigisayar ve Tvlerin kırıldığını fark etti. CHP üyelerinin ihbarda bulunması üzerine polis parti binasına geldi. CHP ilçe binasına yönelik gerçekleştirilen saldırının ardından binanın camları ve teknik ekipmanlarda hasar oluştu.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Kocasinan İlçe Başkanı Erkan Karabulut İlçemize yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bunun sorumluları bir an önce hesap vermeli ve gereken yapılmalıdır. Haksızlıklara ve saldırılara hiçbir şekilde boyun eğmeyeceğiz. Günümüz saldırı düzeninde bir tek üyemizin burnu kanarsa hesabını soracağız. CHP insan hakları ve demokrasi ihlallerine karşı eleştirileri ve duruşuyla Türkiye´nin demokrasi yolundan çıkmamasının en büyük teminatıdır. Tehditler ne kadar büyük olursa olsun, CHP bu tehditlere fırsat vermeyeceği gibi, Türkiye´yi tam demokrasi seviyesine çıkarana kadar Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün izinde mücadelesini sürdürmeye kararlıdır. Hiçbir saldırı bizi amacımızdan koparamayacak, bizleri korkutamayacaktır. CHP ailesine geçmiş olsun” dedi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA