AGÜSPOR GELİŞİM TAKIMININ ARABASINI HACZETTİLER

AGÜSPOR GELİŞİM TAKIMININ ARABASINI HACZETTİLER

ERCİYES’TE SIRA DIŞI KOSTÜMLER YARIŞTI

ERCİYES’TE SIRA DIŞI KOSTÜMLER YARIŞTI

CINGI, “ZİYARETÇİ SAYIMIZI HER GEÇEN YIL ARTTIRIYORUZ”

CINGI, “ZİYARETÇİ SAYIMIZI HER GEÇEN YIL ARTTIRIYORUZ”

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

HATAY BŞB.-AGÜSPOR:82-61

HATAY BŞB.-AGÜSPOR:82-61

CIRGALAN SEMT KONAĞINA KAVUŞUYOR
CIRGALAN SEMT KONAĞINA KAVUŞUYOR

Kocasinan Belediyesi, semt konaklarına bir yenisini daha ekliyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Cırgalan Mahallesi’nde temeli atılan semt konağında incelemelerde bulundu. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, semt konağının hizmete girmesiyle bölgenin sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda büyük bir kazanım sağlayacağını vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar’a incelemeler sırasında, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve birim müdürleri eşlik etti. […]


Kocasinan Belediyesi, semt konaklarına bir yenisini daha ekliyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Cırgalan Mahallesi’nde temeli atılan semt konağında incelemelerde bulundu. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, semt konağının hizmete girmesiyle bölgenin sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda büyük bir kazanım sağlayacağını vurguladı.
Başkan Çolakbayrakdar’a incelemeler sırasında, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve birim müdürleri eşlik etti. Cırgalan semt konağı inşaatını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, CırgalanMahallesi’nde yapılan diğer çalışmaları da kontrol etti. Çalışmalar hakkında birim müdürlerinden bilgiler alan Başkan Çolakbayrakdar, yoğun ilgisiyle karşılaştığı esnaf ve vatandaşlarla hasbihal etmeyi de ihmal etmedi.
İnceleme sonrası konuşma yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan ilçemize yapılabilecek her ne varsa en iyisini yapabilmenin çabası içerisindeyiz. İlçe sakinlerimizin sosyal hayatını daha da zenginleştirmek ve onları daha da mutlu etmek için birbirinden önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bunlardan biri olan Cırgalan Mahallesi’nde yaptığımız semt konağımızı hızlı bir şekilde tamamlamayı planlıyoruz. Mahalle sakinlerine hizmet edecek olan semt konağımızda sosyal mekanlar da oluşturacağız. Kocasinan Akademi’nin de hizmet verebileceği derslikler olacak. Şimdiden bölge sakinlerine, Kocasinan’a ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak proje, çözüm ve sosyal odaklı projeleri ve çalışmaları artırarak devam edeceklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz