SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

ÇOLAKBAYRAKDAR BAYRAMI VATANDAŞLARLA GEÇİRDİ
ÇOLAKBAYRAKDAR BAYRAMI VATANDAŞLARLA GEÇİRDİ

Bayram, tatil demeden mahalle ziyaretlerinedevam eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,Ramazan Bayramı süresince çeşitli mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı. Gittiği her mahallede güler yüzle karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan sakinleriyle birlikte Ramazan Bayramı’nı dolu dolu geçirdi. Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile birlikte ilk olarak Molu ve Boğazköprü mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların […]

Bayram, tatil demeden mahalle ziyaretlerinedevam eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,Ramazan Bayramı süresince çeşitli mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı. Gittiği her mahallede güler yüzle karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan sakinleriyle birlikte Ramazan Bayramı’nı dolu dolu geçirdi.

Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile birlikte ilk olarak Molu ve Boğazköprü mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı. Bayram coşkusunu vatandaşlarla beraber yaşamanın keyifli olduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Mübarek Ramazan Bayramı’nda hemşerilerimizle birlikte olmak, bayramın maneviyatını birlikte yaşamak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra Mahzemin ve Ebiç Mahallelerine geçerek ziyaretlerine devam etti. Mahalle sakinleri ile Bayramlaşan Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla bol bol sohbet edip, onların hal ve hatırlarını sordu.Başkan Çolakbayrakdar, ziyaretleri sırasında hem vatandaşların taleplerini dinledi hem de çocuklarla keyifli sohbetlere imza attı.

Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve güler yüzü ile karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, buradan Yemliha ve Himmetdede mahallelerine geçti.Başkan Çolakbayrakdar,burada da vatandaşlarla bayramlaşarak hasbihal etti. Başkan Çolakbayrakdar,  “Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi dirliğimizi bozmasın” şeklinde konuştu. Vatandaşlar ise Başkan Çolakbayrakdar’ın ziyaretlerinden ve Kocasinan Belediyesi’nin çalışmalarından memnun kaldıklarını belirterek Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.(Kurum Haber)

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz