Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÇOLAKBAYRAKDAR,  “KAMUOYUNDA KAZANILAN TAKDİR HEPİNİZİNDİR”

Bu haber 19 Kasım 2018 - 14:33 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
ÇOLAKBAYRAKDAR,  “KAMUOYUNDA KAZANILAN TAKDİR HEPİNİZİNDİR”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek davranışlarıyla vatandaşın takdirini kazanan belediye personellerini ziyaret ederek tebrik etti. Bulunan paranın bir imtihan olduğunu ve bu imtihandan başarıyla geçtiklerinin altını çizen Başkan Çolakbayrakdar,“Kamuoyunda kazanılan takdir hepinizindir” dedi.

Geçtiğimiz günlerde yaygın medyada yer alarak ülke gündeminde takdirle konuşulan, haberlere konu olan Kocasinan Belediyesi personelleri ile belediye atölyesinde biraraya gelen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,“İnsanımıza hizmet etmek için gece-gündüz demeden çalışan personellerimiz, her zaman bizim yüz akımız olmuştur” dedi.

Çöp konteynırında buldukları cüzdanı uzun uğraşlar sonucu sahibine ulaştıran yada kıyafeti tozlu olduğu için caminin dışında namaz kılan belediye personelinin bu hassas davranışlarınınkamu oyunda takdirle karşılanırken kendilerini de ziyadesiyle gururlandırdığını ve mutlu ettiğinin altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Eminim ki çalışan bin beş yüz arkadaşımda bu duyarlılığı gösterecek kapasitededir. Hepsi işine sahip ve emaneti koruyabilme duyarlılığı içerisinde olan kardeşlerimizdir. Alın teriyle çalışıyor ve kazanıyorsunuz. Nihayetinde de evlerinize helal rızık götürüyorsunuz. Bundan daha onurlu bir şey yoktur. Karşınıza çıkan böyle bir imtihanıda başarıyla geçmişolmanızsizlerin takdir üzerine takdir kazanmanıza vesile olmuştur. Burada cüzdanı bularak tek kuruşuna dahi dokunmadan sahibine ulaştıran kardeşlerime teşekkür ediyorum. Şehrimiz ve Kocasinan Belediyesi adına kazanılmış olan bu takdirin hepiniz adına olduğunu belirtmek isterim. Allah her bir çalışanımızın yolunu bahtını açık etsin” şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, konuşmasını “Bu şehrin huzuruna katkı sunmak ve mutluluğunu artırmak için elimizden geldiğince 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Kocasinan’ı ve şehrimizi daha iyi noktaya getirmek için daha iyi hizmetler vererek gayretlerimiz devam edecek” sözleriyle sonlandırdı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER