Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ÇOLAKBAYRAKDAR, “MİTHATPAŞA CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

Bu haber 20 Mart 2019 - 11:45 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.
ÇOLAKBAYRAKDAR, “MİTHATPAŞA CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni dönemde sosyal tesisiyle, parkları ve Kocasinan’a yakışır yeni çevresi ile Mithatpaşa’ nın çok daha güzel olacağını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Mithatpaşa Mahallesi’nde bölge esnafını tek tek gezerek, hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi. Esnafa ve vatandaşlara tatlı ikram eden Başkan Çolakbayrakdar, mahalle sakinleriyle sohbet edip, taleplerini dinledi. İkram edilen çaylar eşliğinde gerçekleşen sohbette kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Çolakbayrakdar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kocasinan bölgesinde bir çok mahallede dönüşüm gerçekleşeceğini söyledi. Mahalleye yapılan çalışmaların hem bölgeyi daha da güzelleştirdiğini hem de bölgenin değerini artırdığını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Yeni Kocasinan’ı vatandaşlarımızla birlikte şekillendiriyoruz” dedi. Başkan Çolakbayrakdar, “Her bir mahallemizin kendi içerisinde karşılanması gereken ihtiyaçları var, bunları tespit ettik ve bu tespitler neticesinde çözüm üreterek mahallelerimizi Yeni Kocasinan’a hazırlıyoruz. Mahallemizin özellikle Bekir Yıldız Bulvarı’na yakın olan tarafında çocuklarımız için oyun ve park alanlarına ihtiyaç vardı. Mahallemize yeni bir park ve yeşil alan kazandırdık. Allah nasip ederse yeni dönemde mahallemize Kocasinan Akademi çatısı altında

yüzme havuzu, spor salonu ve eğitim birimlerinin olduğu büyük bir tesis kazandıracağız. Şimdiye kadar böyle bir tesisin burada yapılmamasının nedeni, fiziki bir mekanın olmamasıydı. Tesisi yapmak için imar ve istimlak çalışmaları yürütüyoruz. Çalışmalar tamamlandığında öncelikli olarak bu mahallemize çok amaçlı bir tesis kazandıracağız. Ayrıca mahallemiz Kocasinan bölgesinde nüfusu en fazla artan ve imar hareketinin en fazla olduğu mahallerden bir tanesidir. İnşallah imar hareketleriyle birlikte mahallemiz daha da güzelleşecek. Vatandaşlarımızın daha değerli ve daha güzel bir Kocasinan’da yaşamaları için elimizden geldiğince hizmetleri hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalar tamamlandığında mahallenin çehresi tamamen değişeceğini ve cazibe merkezi haline geleceğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA