Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÇOLAKBAYRAKDAR, “SPORUN MERKEZİ KOCASİNAN”

Bu haber 19 Nisan 2019 - 11:36 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
ÇOLAKBAYRAKDAR, “SPORUN MERKEZİ KOCASİNAN”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sporun ve sporcunun dostu Kocasinan Belediyesi olarak, birçok alanda vatandaşların yanlarında olduklarını belirterek, spor çatısı altında hem başarılı sporcular yetiştirdiklerini hem de gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağladıklarını söyledi.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ve beraberindekileri ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, bir süre sohbet etti.

Başkan Çolakbayrakdar’ı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini ileten Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı, spor kulüplerine maddi ve manevi destekte bulunan Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, “Seçimde yeniden başkan seçildiğinize çok sevindim. Başkanımızı evin ve sporun abisi olarak görüyoruz. Samimiyet ve dostluğu için başkanımıza teşekkür eder, yeni dönemde çalışmalarında başarılar dilerim. ”dedi.

Başkan Çolakbayrakdar ise sporun ve sporcunun dostu Kocasinan Belediyesi olarak birçok alanda vatandaşların yanında olduklarını vurgulayarak, “Özellikle gençlerimizin hayatlarına dokunan projelere imza atıyoruz. Spor da bunlardan bir tanesidir. Birçok spor branşında olduğu gibi amatör sporun merkezi Kocasinan’dır. Hem kulüplerin hem de spor tesisleri ve sahaların bölgemizde bulunması dolayısıyla

Kocasinan Bölgesi sporun merkezi konumundadır. Ayrıca Kocasinan Spor Kulübü’nün başarıları şehrimiz adına gurur vericidir. İnşallah branşlarımızı artırarak başarı çıtasını daha üst seviyelere taşıyacağız. Bizler biliyoruz ki; hem başarılı sporcularımızın yetişmesi hem de gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması sporla birlikte olacaktır. Kocasinan Belediyesi olarak kurumlarla işbirliği içerisinde elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Büyük ve Güçlü Türkiye’nin geleceğini yetiştirmek için hizmetleri artırarak devam edeceklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER