Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Mithatpaşa Zabıta Amirliği’nde görevli zabıta ekibini ziyaret etti. Görevli personellerle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, “ Zabıta ekiplerimiz, vatandaşlarımıza daha güvenli, daha sağlıklı ve daha düzenli bir yaşam alanı oluşturmak için gayret sarf ediyorlar” dedi.
Başkan Çolakbayrakdar, zabıta ekiplerinin, belediyenin sahadaki görünen yüzü olduğunu vurguladı. Zabıta ekiplerinin gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Zabıta ekiplerimiz, vatandaşlarımıza daha güvenli, daha sağlıklı ve daha düzenli bir yaşam alanı oluşturmak için gayret sarf ediyorlar. Belediyemizin dışarı bakan yüzü olan zabıta, hem hukuki hem de vicdanı olarak olaylara yaklaşmaktadır. Ekiplerimiz, hizmetlerini adaletli bir şekilde yapmaktadır. Bundan dolayıdır ki zabıta ekipleri, vatandaşlarımızın sığınabileceği güven kapısıdır. Bu güven, inşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da devam eder. Bize düşen ise vatandaşlarımıza devletimizin şefkatini, gülen yüzünü ve huzur veren yapısını sunmaktır. Belediye olarak şehirde yaşayan herkesin daha huzurlu bir şekilde yaşamaları için elimizden geleni yapacağız. Gayretimiz, çabamız, vatandaşlarımızı mutlu ve memnun etmektir.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, “Özveriyle çalışan tüm zabıta ekiplerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek noktaladı.
Başkan Çolakbayrakdar’a ziyaret sırasında Başkan Yardımcısı Hasan Kılıç ve Zabıta Müdürü Şaban Yakupoğlu da eşlik etti. (Kurum Haber)

ÇOLAKBAYRAKDAR, “ZABITA EKİPLERİMİZLE VATANDAŞLARA HUZURLU BİR ORTAM SUNUYORUZ” 

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Mithatpaşa Zabıta Amirliği’nde görevli zabıta ekibini ziyaret etti. Görevli personellerle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, “ Zabıta ekiplerimiz, vatandaşlarımıza daha güvenli, daha sağlıklı ve daha düzenli bir yaşam alanı oluşturmak için gayret sarf ediyorlar” dedi. Başkan Çolakbayrakdar, zabıta ekiplerinin, belediyenin sahadaki görünen yüzü olduğunu vurguladı. Zabıta ekiplerinin gece-gündüz […]

05 Şubat 2019 'da eklendi ve 16 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA