Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÇOPUROĞLU İLÇE BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Bu haber 28 Ekim 2018 - 13:56 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.
ÇOPUROĞLU İLÇE BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ak Parti İlçe Başkanları ve Ak Partili Belediye Başkanları ile görüştü. Çopuroğlu toplantı sonrası yaptığı açıklamada; bu hafta sonu Ankara’da il başkanları toplantımız vardı. 81 ilimizin başkanları ile beraber genel başkan yardımcılarımızla birlikte verimli bir toplantı yaptık. Devamında Cuma günü Sayın Cumhurbaşkanımızın iştirak ettiği çok katkı sağlanılan bir toplantımız daha oldu. Orada hem istişare hem de Sayın Cumhurbaşkanımızı dinleme şansımız oldu. Ankara ziyaretimizi özetlemek gerekirse ‘’malum önümüzdeki seçimler ile ilgili takvim belli olmuş oldu. 5 Kasımda başlayacak olan aday adaylık süreci bir hafta süre ile devam edecek.12 Kasımda sona erecek. Bu süreçte biz elimizdeki bilgi ve doneleri Sayın Genel Başkan Yardımcılarımıza iletmek sureti ile şehrin bir profilini çıkartıp Sayın Cumhurbaşkanımıza sunulmasını arz edeceğiz.

Bir hafta sonra bu resmi süreç başlamış olacak. Bize müracaat edenlerin toplumda karşılığı olup olmadığı ile alakalı araştırmaları saha da yapıyoruz. Beş farklı anket yapmak sureti ile bunu destekliyoruz. Bu bilgileri genel merkezimize sunacağız. Zannederim Aralık ortası gibi adaylarımız netleşecek. Tabi bize burada düşen sahadaki görüntüyü genel merkezimize olduğu gibi yansıtabilmek.

Tabi ki ilimizin katkısı olacak. Elde edilecek bilgileri hem sivil toplum kuruluşları ile hem basınımız ile hem halkımız ile yeri geldiğinde ufak ya da büyük ölçekli toplantılar yapmak üzere aldığımız bilgileri genel merkezimize sunarak sürece katkı sağlamayı arzu ediyoruz. Doğrusunun da böyle olduğu kanaatindeyim. İlk geldiğimizden itibaren istişareye büyük önem veriyoruz. Bu istişareler neticesinde bereket çıkacağını umut ediyoruz. Doğru isimlerin çıkacağı kanaatindeyiz.

Bugün ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımızla birlikte toplantılar organize etmiş bulunuyoruz. Onlarla da istişarelerimiz devam edecek. Sahadan gelen bilgileri bizim bilgilerimizle çakıştırdıktan sonra istişareler neticesinde genel merkeze sunacağız. Şimdiden katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER