Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

CUMHUR İTTİFAKI KOCASİNAN’DA EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE

Bu haber 03 Mart 2019 - 16:45 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
CUMHUR İTTİFAKI KOCASİNAN’DA EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE

Cumhur İttifakı kapsamında Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, MHP’lilerle bir araya geldi. Programda; Cumhur İttifakı’nın örnek birlikteliğin yaşandığı Kocasinan’da el ele gönül gönüle ortak bir çalışma yürütüldüğünü vurgulandı.

Erkilet Dere Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya; Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve bölge sakinleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz sürecinden itibaren ülkenin bekası için kurulduğunu hatırlatarak, “Bizler ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ diyen bir liderin evlatlarıyız. Dolayısıyla 31 Mart seçimlerinde oylarımızı kendi meclis üyelerimizin içinde bulunduğu Ak Partide toplayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın tabiriyle ittifakımız ‘Pazara kadar değil mezara kadar’. İnşallah bu ittifak devam edecek.” dedi.

Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ise 31 Mart seçimlerinin Kayseri ve Türkiye’nin istikrarı ile alakalı bir seçim olacağını vurgulayarak, “ Cumhur İttifakı’nın başarısızlığa uğraması adına CHP, HDP, TKP, Saadet Partisi ve İyi Parti gibi partiler duruşlarından vazgeçti. Bu partilerin hangi ideolojide bulunduğu herkes çok iyi biliyor. Siyaseten kimin eli kimin cebinde olduğu belli değil. Bu ülkenin birliğine, beraberliğine ve bölünmez bütünlüğüne kast eden Fetöcü alçakların yaptıklarından sonra Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli ortak bir karar aldı. Saygıdeğer iki liderimizin yaptıklarına sevinmeyen yurt dışı ve yurt içinde belli tipler, ülkemizde birliğimizi bozmaya çalışıyorlar. Bundan dolayı bu seçim siyasi tarihinde ender görülmüş bir şekilde yorumlanacaktır.  Bu yüzden her birimiz gayret edip çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar da 4 yıldır Kocasinan’a hizmet ettiklerini belirterek, “Ben bu şehri, insanımızı seviyorum ve yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığını; her gittiğimiz yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine bütün vatandaşlarımızın memnuniyeti ve güler yüzleri olarak alıyorum. Hizmetlerimize her kesimden vatandaşlarımız büyük bir teveccüh gösteriyor ve bizleri bağrına basıyor. Bölgemizde bulunan 116 mahallenin tamamını gezip, hizmet götürdük. Her mahallemizde ki hayatlara tanık olduk, hemşehrilerimizin gönlüne dokunduk. Çözüm Merkezinden sosyal Markete, Kocasinan Akademi’den modern pazar yerlerine, daha yeşil Kocasinan’dan daha konforlu Kocasinan için birçok projeye ve ilklere imza attık. Bundan sonrada el ele gönül gönüle hizmetler yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER