Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

CUMHUR İTTİFAKI VATAN AŞKIYLA DURMADAN ÇALIŞIYOR

Bu haber 08 Mart 2019 - 14:01 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
CUMHUR İTTİFAKI VATAN AŞKIYLA DURMADAN ÇALIŞIYOR

Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, vatan aşkıyla çalıştıklarını ve gecelerini gündüzlerine katarak millete hizmet ettiklerini söyledi.

Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Cumhur İttifakının 7. bölgesi olan Ziya Gökalp Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.  Programa; Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kocasinan Belediye Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve bölge sakinleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, Cumhur İttifakı olarak çok çalışacaklarını belirterek, “31 Mart’ta 16 ilçe ve bir büyükşehir Belediyesi olarak 17’sinide kazanacağız ve Kocasinan’da rekor kıracağız. Türkiye’mizin 2023 hedeflerine durmadan ilerleyeceğiz.” dedi.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ise Cumhur İttifakı’nın en güzel örneklerinden birisinin Kocasinan’da yaşandığına dikkat çekerek, “Biz bir olmaktan beraber olmaktan keyif alıyoruz ve bundan haz duyuyoruz. İnşallah bu birliktelik en güzel şekilde sonucuna ulaşacaktır.” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar da gece gündüz demeden büyük bir aşkla memleket için çalıştıklarını vurgulayarak, “Bizim sevdamız bu topraklar, bizim sevdamız bu memlekette yaşayan insanlardır. Bu duygu ve aşkla çalışıyoruz. İstiyoruz ki; Büyük ve Güçlü Türkiye’nin evlatları, yarınlara yetişecek çocuklarımız daha güzel bir Kayseri’de yetişsinler. Bütün gayretimiz bunun içindir. Özellikle kentsel dönüşümle evlatlarımıza daha yaşanabilir bir Kocasinan sunuyoruz. Çocuklarımıza ayrıca Kocasinan Akademi ile yerli ve milli üretimde söz sahibi olabilmeleri için eğitim faaliyetleri yürütüyoruz. Elimizden geldiğince milletimizin imkanlarını bu memleketin insanlarına sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ise 31 Mart’ın Cumhur İttifakı’nın tescillendiği gün olacağını ifade ederek, “Bizler milletin temsilcileriyiz. Bu yüzden 31 Mart’ta en önemli olan Türkiye’nin bekasıdır. Bizler Kayseri’de rekor kırarak genel başkanlarımıza başımız dik bir şekilde onur belgesini teslim edeceğiz.” şeklinde konuştu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER