VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

CUMHURİYET HALK PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FEYZULLAH KESKİN’DEN ÇAĞRI

Bir süre önce aday adaylığını açıklayan Feyzullah Keskin yaptığı yazılı açıklama ile partisinden milletvekilliği düşünen bütün partililere seslenerek birlikte çalışma teklif etti. Keskin yazılı açıklamasında “yasal süreç başlamamasına rağmen CHP de milletvekilliği düşünen arkadaşlarımın şimdiden bu düşüncelerini açıklamalarını ve sıra kaygısına düşmeden partimize en fazla oyu getirmeye yönelik çalışmalar yapmalıyız. Özellikle ilçeler de fedakarca bütün ekonomik zorluklara ve baskılara rağmen CHP adına siyaset yapan arkadaşlarımıza yanlarında olduğumuzu göstermeliyiz. Seçimlere yaklaşık 8 ay olmasına rağmen seçim çalışmalarını birlikte yapalım” çağrısında bulundu. Ayrıca “son 2 yada 3 ay kala yapılan çalışmalar yeterli olmuyor. Şimdiden çalışmalara başlayarak milletvekili sayımızı en yüksek yerlere getirmeliyiz. Bunun için sıkışık zamana bırakmadan şimdiden partimizi düşünerek çalışmalara başladım. İlçe örgütlerimizle birlikte köy köy, mahalle mahalle, ev ev çalışmamız şart. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Buradan yapmış olduğum çağrımda son 2 yada 3 ay kala ortaya çıkıp ben adayım demek yerine şimdiden sıra kaygısı olmadan partimiz için el ele verip çalışmayı teklif ediyorum” diyerek bütün adaylık düşünenlere çağrıda bulundu. Bu çağrı belki de siyaset arenasında alışık olunmayan bir durum.

Keskin hemen hemen bütün ilçeleri gezdiğini ve aldığı bu izlenimin örgütlerin beklentisi olduğunu, bu çağrısına karşılık verilmese bile kendisinin tek başına da olsa ilçe örgütlerinin hazırlayacağı çalışma programlarına uyacağını ve şimdiden partisinin programlarını halka anlatacağını özellikle CHP ye oy vermeyen bölgelere ağırlık vereceğini belirtti.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Bir süre önce aday adaylığını açıklayan Feyzullah Keskin yaptığı yazılı açıklama ile partisinden milletvekilliği düşünen bütün partililere seslenerek birlikte çalışma teklif etti. Keskin yazılı açıklamasında “yasal süreç başlamamasına rağmen CHP de milletvekilliği düşünen arkadaşlarımın şimdiden bu düşüncelerini açıklamalarını ve sıra kaygısına düşmeden partimize en fazla oyu getirmeye yönelik çalışmalar yapmalıyız. Özellikle ilçeler de fedakarca bütün […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz