AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI
CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

Ülkemizin ilk başkanının seçiminin yapıldığı ve cumhur ittifakının zaferler çıktığı 24 Haziran akşamında tüm yurtta olduğu gibi Develi Cumhuriyet Meydanında da sevinç, coşku ve kardeşlik vardı. Ellerinde bayraklarıyla meydanı dolduran Develililer, dev ekrandan seçim sonuçlarını izledikten sonra Türkiye’nin ilk devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasını dinledi. Kayseri’den 6 milletvekili seçilmesinden dolayı bu sefer milletvekilliğine […]

Ülkemizin ilk başkanının seçiminin yapıldığı ve cumhur ittifakının zaferler çıktığı 24 Haziran akşamında tüm yurtta olduğu gibi Develi Cumhuriyet Meydanında da sevinç, coşku ve kardeşlik vardı.

Ellerinde bayraklarıyla meydanı dolduran Develililer, dev ekrandan seçim sonuçlarını izledikten sonra Türkiye’nin ilk devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasını dinledi. Kayseri’den 6 milletvekili seçilmesinden dolayı bu sefer milletvekilliğine seçilemeyen 7. Sıradaki hemşerimiz Sami Dedeoğlu da Cumhuriyet Meydanında gelerek Develililerin heyecanına ortak oldu. Yedi düvelle mücadele eden ve büyük bir zaferle çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesinin çok daha önemli olduğunu belirten Dedeoğlu “Makamlar gelip geçicidir. Bizler bu davanın bir neferi olarak her görev ve durumda sorumluluklarımızı yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Yeni sürecin Develimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Görevde olduğu iki buçuk yılda Develi’ye çok önemli hizmetler kazandırmasından dolayı Sami Dedeoğlu’na teşekkürlerini ileten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Biz biliyoruz ki Sami Dedeoğlu milletvekili seçilse de seçilmese de kendisinin kalbi Develi ile atar. Başkanlık sistemi ile ülkemizi bambaşka bir gelecek beklemektedir. Rabbim hayırlara vesile kılsın” dedi.

Zafer kutlamaları gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz