Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

DAHA SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bu haber 08 Mart 2019 - 11:31 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
DAHA SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, sağlıklı toplum, sağlıklı nesil ve sağlıklı yarınlar oluşturmak adına organik ürünlerin üretimine ve tüketimine destek olduklarını söyledi.
Kocasinan Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve kısa adı KAYÇEV olan Çevre Teknolojiler ve Enerji San. Tic. A.Ş, OSB Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 14. Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarında dikkat çekici bir stantla yerini aldı. KAYÇEV standını ziyaret ederek, ürünleri inceleyen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, burada KAYÇEV’in organik ürettiği ürünlerin tanıtımını yaptıklarını belirterek, “Kocasinan Belediyesi olarak çiftçilerimizin daha organik ürünler üretmesi noktasında elimizden geldiğince gayret ediyoruz. Çiftçilerimizin üretmiş olduğu ürünler çok önemlidir. İstiyoruz ki; çiftçilerimiz daha organik ürünler üreterek sağlığımıza daha fazla katkı sağlasınlar. Özellikle sağlıklı toplum, sağlıklı nesil ve sağlıklı yarınlar oluşturmak adına organik ürünlerin üretimine ve tüketimine destek oluyoruz. Daha sağlıklı bir nesil için çalışıyoruz. Gerek tıbbi ve aromatik bitkiler, gerekse siyez buğday üretimiyle her alanda vatandaşlarımıza daha sağlıklı yarınlar oluşturma noktasındayız.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, yapılan projelerle organik ürünlerin üretiminin artırılması, ilçe tarımının geliştirilmesi ve çiftçilerin ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamasını hedeflediklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER