AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ  İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ
DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan ve üyeleri ziyaret etti. Ziyarette konuşma yapan Ak Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, Eğitim ve öğretim yılının ilk yarı tatili başlamış durumda. Eğitim Bir Sen nezninde tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah 15 tatilden sonra da başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirirler. […]

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu Eğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan ve üyeleri ziyaret etti.
Ziyarette konuşma yapan Ak Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu, Eğitim ve öğretim yılının ilk yarı tatili başlamış durumda. Eğitim Bir Sen nezninde tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah 15 tatilden sonra da başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirirler. Tabi ki çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Ak Parti hükümeti olarak her zaman eğitimcilerimizin yanındayız. Bilindiği gibi Ak Parti hükümetleri döneminde eğitime ayrılan pay diğer dönemlerden çok çok fazla. İnşallah hem eğitim seviyemizin yükselmesi için hem de öğretmenlerimizin hayat şartlarının yükselmesi için elimizden gelen gayretleri bizde göstereceğiz. Bu gün bir nezaket ziyareti. İnşallah ziyaretlerimiz devam edecek dedi.
Eğitim Bir Sen 1 Nolu Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek. Tabi milletvekillerimizin sendikamızda bizleri ziyaretleri bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Sorunlarımızı Ankara’da aramak yerine burada kendilerine iletiyoruz. Sayın vekilime sendikam ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum. Dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz