Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

DEMOKRAT PARTİ 13.BÜYÜK KONGRESİ YAPILDI

Bu haber 04 Mart 2019 - 13:39 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.
DEMOKRAT PARTİ 13.BÜYÜK KONGRESİ YAPILDI

Demokrat Parti 13. Büyük Kongresi Ankara’da yapıldı.

Bu toplantıya Kayseri İl teşkilatı ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Kamil Karamete katıldılar. Aday tanıtımının da yapıldığı bu toplantıda Kamil Karamete ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayfer Yılmaz ilgi odağı oldular. Genel Başkan Gültekin Uysal ile de bir görüşme yapan Kamil Karamete Melikgazi de Belediyeyi kazanacaklarını söyledi. Demokrat Parti  “Vefadır, son çare, köprüden önceki son çıkıştır” diyerek, birlik ve beraberlik içinde,olacaklarını, birbirlerine destek sözü veren, Mersin Büyükşehir Bel.Bşk. Burhanettin Kocamaz, Mersin Adayı Ayfer Yılmaz ve Melikgazi Adayı Kamil Karamete, seçimleri kazanıp, tekrar buluşma sözü verdiler.

MUTLU MELİKGAZİ

Öte yandan DP Melikgazi Belediye Başkan adayı Kamil Karamete nin Sivas cad üzerindeki seçim irtibat merkezi, kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımı ile görkemli bir törenle açıldı.

Karamete burada yaptığı konuşma ile Melikgazi’nin evladı olduğunu söyleyerek,Belediye Başkanlığını hemşehrilerinin desteğiyle kazanacaklarını söyledi.

Mutlu Melikgazi sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Karamete, 25 yıllık saltanatın sona ereceğini, seçmenin buna karar verdiğini, Türkiye’nin iki kutuplu siyaset ekseninden kurtularak, makulde, hoşgörüde ve sevgide buluşması gerektiğini anlattı.

Kayseri de her partide görev yapan eski siyasetçilerinin de katıldığı açılışta Karamete’nin bu yürekli çıkışı, takdirle karşılandı.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER