AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

DEVELİ KAYMAKAMI DURU, MİLLİDERE MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
DEVELİ KAYMAKAMI DURU, MİLLİDERE MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Develi Kaymakamı Murat Duru millet-devlet kaynaşması amacı ile köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında bu hafta Millidere mahallesini ziyaret etti. Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinleyen Kaymakam Duru, Millidere sakinlerini terör örgütlerinin oynadığı oyunlar hakkında bilgilendirdi. Ziyarette Develi Kaymakamı Murat Duru’ya İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Müftüsü eşlik etti. Develi […]

Develi Kaymakamı Murat Duru millet-devlet kaynaşması amacı ile köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında bu hafta Millidere mahallesini ziyaret etti.
Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinleyen Kaymakam Duru, Millidere sakinlerini terör örgütlerinin oynadığı oyunlar hakkında bilgilendirdi. Ziyarette Develi Kaymakamı Murat Duru’ya İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Müftüsü eşlik etti.
Develi Kaymakamı Murat Duru, “Millet-Devlet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek amacıyla her Cuma bir mahallemizi ziyaret etme ve insanımızla buluşma programımızı bugün de Millidere Mahallemizde gerçekleştirdik. Bu kapsamda Cuma ibadetimizi Müftümüz, Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız, mahalle muhtarımız ve mahallemizin güzel insanları hemşerilerimle birlikte eda ettikten sonra onlarla Develimizle ve mahallemizle ilgili görüş alış verişinde bulunduk” dedi.
Kaymakam Duru, “Yine ülkemize ve milletimize epmeryalisit kan emici kumpasçıların ve onların gayrimeşru bir şekilde uşaklığına soyunmuş PKK, DAEŞ, DHKPC ve FETÖ/PDY hainlerinin oynadığı oyunlarla ilgili insanımızı aydınlatıcı naçizane bilgi ve görüşlerimizi sunduk. Bu kapsamda her fırsatta sıcak ve samimi sohbet ortamlarında bir taraftan İnsanlarımızın moralini ve öz güvenini yükseltmeye çalışırken diğer taraftan da emperyalist kumpasçıların ve onların uşaklığına soyunmuş kanı bozuk hainlerin oyunlarına panzehir olacak milletle devletin el ele gönül gönüle olması gerektiği, hava ve suya ne kadar ihtiyacımız varsa bilinçli bir şekilde birlik ve beraberliğimize de o kadar ihtiyacımız olduğunu, çocuklarımızı inançlı ve çağın gerektirdiği donanımda yetiştirmemiz gerektiğini, çocuklarımızın geleceği ve ülke ekonomimiz için üretken bir şekilde hep beraber çok ama çok çalışmamız gerektiği tavsiyelerinde bulunmaya çalışıyoruz” dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz