Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

DEVELİ’DE 2018 YILINDA 518 ÇİFT EVLENDİ

Bu haber 01 Ocak 2019 - 12:30 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
DEVELİ’DE 2018 YILINDA 518 ÇİFT EVLENDİ

Develi Belediyesi evlendirme memurluğunca 2018’de 15 çifti yabancı uyruklu olmak üzere 518 çiftin nikâh işlemi gerçekleştirildi.

Fırsat buldukça çiftlerin nikahına katılarak nikahlarını kendisi kıyan ve onların bu mutlu anlarında yanlarında olmak isteyen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Yeni evlenen çiftlerin ve ailelerinin mutlu anlarında yanlarında olmak bizleri de mutlu ediyor. Kurdukları yuvanın kendilerine ve yavrularına huzur kaynağı olması için evlenen bütün çiftlerimize yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ediyoruz. Peygamberimizin mübarek sünneti ve medeniyetimizin en güçlü müessesesi olan evliliğe 2018 yılında 518 çiftimizin evet demesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyorum. Boşanmaların hızla arttığı böylesi bir dönemde evlenen bütün gençlerimize iki cihan saadeti diliyor, dinine, vatanına bağlı evlatlar yetiştirmelerini niyaz ediyorum” dedi. (Kurum Haber)

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA