KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

DEVELİ’DE ŞEHİT YAKINLARI ZİYARET EDİLDİ
DEVELİ’DE ŞEHİT YAKINLARI ZİYARET EDİLDİ

“Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri çerçevesinde Develi Protokolü FETÖ/PYD örgütü tarafından şehit edilen Develili şehit Murat Kocatürk’ün ailesi ve çocukları Talha’yı, Enes’i ve PKK tarafından Şırnak’ta yaralanan ve halen tedavi gören Gazi Rasim Özbek ve 15 Temmuz gecesi İstanbul’da gazi olan Yılmaz Aşık’ın Sindelhöyük mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Ziyarete Develi […]

“Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri çerçevesinde Develi Protokolü FETÖ/PYD örgütü tarafından şehit edilen Develili şehit Murat Kocatürk’ün ailesi ve çocukları Talha’yı, Enes’i ve PKK tarafından Şırnak’ta yaralanan ve halen tedavi gören Gazi Rasim Özbek ve 15 Temmuz gecesi İstanbul’da gazi olan Yılmaz Aşık’ın Sindelhöyük mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Ziyarete Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Garnizon Komutanı Mustafa Mardar, İlçe Emniyet Müdürü ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan katıldı.
Develi Kaymakamı Murat Duru konuyla ilgili açıklamasında, “Cumhurbaşkanlığımızın ve İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince 15 Temmuz hain ve alçak darbe girişiminin yıldönümü münasebetiyle ülkemiz genelinde olduğu gibi Develimizde de 11-15 Temmuz tarihler arasında icra ettiğimiz ‘”15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü”‘ program ve etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz gecesi İstanbul’ da haince FETÖ/PYD örgütü tarafından şehit edilen Develili şehidimiz Murat Kocatürk’ün yavruları Talha’yı, Enes’i ve ailesini ziyaret etikten sonra bir diğer hain ve alçak terör örgütü PKK tarafından Şırnak’ta yaralanan ve halen tedavi gören Gazimiz Rasim Özbek kardeşimizi evlerinde ziyaret ettik. Yine 15 Temmuz gecesi İstanbul’da gazi olan Yılmaz Aşık kardeşimizin Sindelhüyük mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret ettik. Rabbim’den yaralı bütün gazilerimize acil şifalar dilerken, 15 Temmuz ve bütün Şehitlerimize de rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun inşallah” dedi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ise, “Çanakkale ruhunun yeniden filizlendiği 15 Temmuz ruhunu diri tutmak için 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Haftası boyunca faaliyetlerimiz devam edecektir. Bu süreçte canını bu vatan için feda etmiş tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi. Başkan Cabbar ayrıca 15 Temmuz günü saat 19:30’da Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan yürüyüşe ve saat 22:00’da yapılacak olan 15 Temmuz Destanı Programına tüm Develilileri davet etti. (İHA)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz